Uszczelnienia silikonowe na zamówienie

Nasza firma od wielu lat zajmuje się dostarczaniem do klientów uszczelek silikonowych produkowanych na specjalne zamówienie klienta. Wszystkie uszczelki silikonowe wykonujemy zgodnie z wytycznymi klienta. Podejmujemy się realizacji nawet bardzo nietypowych zamówień, jednak konieczne jest wtedy przesłanie nam rysunku technicznego. Klient samodzielnie również określa rodzaj użytego silikonu a co za tym idzie barwę oraz stopień twardości i grubość użytego materiału. Uszczelki silikonowe wycinane są tylko z najlepszej jakości płyt silikonowych przy użyciu nowoczesnych maszyn, z dbałością o precyzję cięcia oraz o wysoką jakość wykończenia. W stałej ofercie posiadamy płyty silikonowe czerwone techniczne oraz płyty silikonowe bezbarwne spożywcze (z atestem FDA), z których wykonujemy uszczelki silikonowe na zamówienie.

Uszczelki silikonowe na zamówienie

 

Uszczelki płaskie wycinane z silikonu

Uszczelki silikonowe stosuje się wszędzie tam, gdzie panują bardzo ciężkie warunki pracy oraz gdzie wymagana jest niezawodność użytkowanego materiału. Jest to materiał przede wszystkim odporny na wysokie temperatury od -60°C do +250°C. Jest również odporny na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV, ozon i gazy. Jest całkowicie wodoodporny. Ponadto uszczelki wykonane z silikonu wykazują zdolności elektroizolacyjne. Są odporne na ścieranie, rozrywanie czy rozciąganie. Doskonale tłumią drgania. Silikon jest materiałem bezwonnym oraz odpornym na substancje chemiczne. Dlatego też jest to towar bardzo pożądany przez klientów i szeroko wykorzystywany w różnych gałęziach przemysłu. Na podstawie atestu FDA uszczelki silikonowe mogą być wykorzystane w branży spożywczej do kontaktu z żywnością.

 

Cena uszczelek z silikonu

Aby poznać cenę uszczelki z silikonu, niezbędny będzie kontakt z naszym konsultantem. W celu wykonania kalkulacji cenowej potrzebny jest rysunek techniczny. Każde zamówienie jest inne, dlatego też cena zawsze ustalana jest indywidualnie. Przede wszystkim cena zależna jest od ilości, wielkości i rodzaju materiału. Do tego należy doliczyć koszty dostawy. Przy większych zamówieniach udzielamy atrakcyjnych rabatów.

 

Uszczelki na wymiar gdzie zamówić

Zapraszamy do zakupu uszczelek na wymiar z silikonu. Bez wątpienia jest to jeden z najlepszych i najbardziej niezawodnych uszczelniaczy. Produkcja uszczelek na wymiar zawsze odbywa się na indywidualne zamówienie, dlatego w tym celu prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta. Nasi pracownicy są dla Państwa w dni powszednie w godzinach od 8 do 16. Zamówienia można składać mailowo lub telefonicznie. Przy zamówieniach nietypowych konieczne będzie przesłanie nam rysunku technicznego. Realizujemy zamówienia zarówno jednostkowe, jak i seryjne. Po ustaleniu warunków zamówienia, od razu przechodzimy do jego realizacji, tak aby gotowy towar znalazł się jak najszybciej u klienta. Uszczelki na wymiar dostarczamy klientom na wskazany adres na terenie całej Polski za pośrednictwem współpracujących z nami od lat firm przewozowych. Zachęcamy do kontaktu i dalszej współpracy.