Skocz do treści

Wykładzina gumowa metro

Czy szukasz sposobu na zabezpieczenie Twojej posadzki? Zastanawiasz się, jak sprawić by stała się bezpiecznym miejscem bez ryzyka poślizgnięcia się? Proponujemy Tobie jedno ze sprawdzonych rozwiązań a mianowicie zakup naszych wykładzin gumowych metro. Jest to wykładzina wykonana z najlepszej jakości kauczuku – od strony podłoża o gładkiej strukturze, natomiast od strony wierzchniej posiada na całej swojej powierzchni nalane kółka, które idealnie spełniają funkcję antypoślizgową. Najczęściej spotykamy takie wykładziny w windach, ale również sprawdzają się idealnie w zakładach pracy, w szatniach czy na lodowiskach. Doskonałe jako maty antypoślizgowe w samochodach dostawczych. Oprócz tego proponujemy również zastosowanie wykładzin metro w innych aplikacjach. Klienci doceniają nasze wykładziny gumowe także za niezwykłą wytrzymałość zwłaszcza w warunkach ciągłego ruchu bądź pod dużym obciążeniem. Wykładzina gumowa metro nie ściera się, nie pęka, nie rozdziera się. Oczywiście jest odporna na wilgoć, mycie takiej wykładziny jest bezproblemowe. A co najważniejsze gwarantuje estetyczny wygląd każdej posadzki.

Wykładzina gumowa metro

 

Wykładzina metro rodzaje

Proponujemy naszym klientom wykładziny metro dostępne w trzech wersjach w zależności od użytej mieszanki kauczuku:

 • wykładzina metro wykonana z gumy SBR – to wykładzina gumowa bardzo wytrzymała mechanicznie, odporna na uszkodzenia i przetarcia powierzchni. Do zastosowań uniwersalnych w środowisku obojętnym. Do stosowania wewnątrz pomieszczenia.
 • wykładzina metro wykonana z gumy NBR – to wykładzina gumowa również wysoce odporna mechanicznie, jednak wyróżnia ją spośród pozostałych odporność na substancje ropopochodne, alkohole oraz płyny hydrauliczne. Także do zastosowań wewnątrz pomieszczenia.
 • wykładzina metro wykonana z gumy EPDM – wykładzina wykonana z takiej mieszanki kauczuku jako jedyna przystosowana jest do użytkowania na zewnątrz pomieszczenia. Jest wysoce odporna na panujące warunki atmosferyczne. Do stosowania w temperaturach od -40°C do +100°C.

 

Wykładzina gumowa metro charakterystyka

Właściwości wykładzin gumowych metro:

 • Kolor – czarny oraz szary
 • Twardość – od 40°Sh do 85°Sh (najpopularniejsze wśród klientów wykładziny o twardości 65°Sh)
 • Grubości – 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm
 • Szerokość – 1450 mm
 • Długość – do 10 000 mm

Realizujemy także zlecenia wykładzin gumowych metro ciętych na wymiar klienta.

 

Sprzedaż i cena wykładzin gumowych

Zapraszamy do zakupu naszych wykładzin gumowych, produkowanych przy użyciu najnowszej technologii oraz spełniających najwyższe standardy jakościowe. W naszą pracę wkładamy całe serca i właśnie z takim podejściem zajmujemy się obsługą klientów. Szanujemy również czas klientów. Dlatego też zakupy za pośrednictwem naszej firmy są szybkie a zamówienia można składać bez wychodzenia z domu czy biura. Wystarczy przedzwonić do nas lub przesłać mailowo kilka niezbędnych informacji dotyczących zamówienia a mianowicie:

 • z jakiej gumy ma być wykonana wykładzina metro
 • wymiary wykładziny
 • kolor
 • twardość
 • dane do wysyłki.

Na tej podstawie przygotowujemy kalkulację cenową. A po jej akceptacji bezzwłocznie przechodzimy do realizacji zamówienia, tak aby gotowy towar jak najszybciej znalazł się u klienta. Działamy szybko i profesjonalnie.