Wykładzina gumowa metro

Czy szukasz sposobu na zabezpieczenie Twojej posadzki? Zastanawiasz się, jak sprawić by stała się bezpiecznym miejscem bez ryzyka poślizgnięcia się? Proponujemy Tobie jedno ze sprawdzonych rozwiązań a mianowicie zakup naszych wykładzin gumowych metro. Jest to wykładzina wykonana z najlepszej jakości kauczuku – od strony podłoża o gładkiej strukturze, natomiast od strony wierzchniej posiada na całej swojej powierzchni nalane kółka, które idealnie spełniają funkcję antypoślizgową. Najczęściej spotykamy takie wykładziny w windach, ale również sprawdzają się idealnie w zakładach pracy, w szatniach czy na lodowiskach. Doskonałe jako maty antypoślizgowe w samochodach dostawczych. Oprócz tego proponujemy również zastosowanie wykładzin metro w innych aplikacjach. Klienci doceniają nasze wykładziny gumowe także za niezwykłą wytrzymałość zwłaszcza w warunkach ciągłego ruchu bądź pod dużym obciążeniem. Wykładzina gumowa metro nie ściera się, nie pęka, nie rozdziera się. Oczywiście jest odporna na wilgoć, mycie takiej wykładziny jest bezproblemowe. A co najważniejsze gwarantuje estetyczny wygląd każdej posadzki.

Wykładzina gumowa metro

 

Wykładzina metro rodzaje

Proponujemy naszym klientom wykładziny metro dostępne w trzech wersjach w zależności od użytej mieszanki kauczuku:

 • wykładzina metro wykonana z gumy SBR – to wykładzina gumowa bardzo wytrzymała mechanicznie, odporna na uszkodzenia i przetarcia powierzchni. Do zastosowań uniwersalnych w środowisku obojętnym. Do stosowania wewnątrz pomieszczenia.
 • wykładzina metro wykonana z gumy NBR – to wykładzina gumowa również wysoce odporna mechanicznie, jednak wyróżnia ją spośród pozostałych odporność na substancje ropopochodne, alkohole oraz płyny hydrauliczne. Także do zastosowań wewnątrz pomieszczenia.
 • wykładzina metro wykonana z gumy EPDM – wykładzina wykonana z takiej mieszanki kauczuku jako jedyna przystosowana jest do użytkowania na zewnątrz pomieszczenia. Jest wysoce odporna na panujące warunki atmosferyczne. Do stosowania w temperaturach od -40°C do +100°C.

 

Wykładzina gumowa metro charakterystyka

Właściwości wykładzin gumowych metro:

 • Kolor – czarny oraz szary
 • Twardość – od 40°Sh do 85°Sh (najpopularniejsze wśród klientów wykładziny o twardości 65°Sh)
 • Grubości – 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm
 • Szerokość – 1450 mm
 • Długość – do 10 000 mm

Realizujemy także zlecenia wykładzin gumowych metro ciętych na wymiar klienta.

 

Sprzedaż i cena wykładzin gumowych

Zapraszamy do zakupu naszych wykładzin gumowych, produkowanych przy użyciu najnowszej technologii oraz spełniających najwyższe standardy jakościowe. W naszą pracę wkładamy całe serca i właśnie z takim podejściem zajmujemy się obsługą klientów. Szanujemy również czas klientów. Dlatego też zakupy za pośrednictwem naszej firmy są szybkie a zamówienia można składać bez wychodzenia z domu czy biura. Wystarczy przedzwonić do nas lub przesłać mailowo kilka niezbędnych informacji dotyczących zamówienia a mianowicie:

 • z jakiej gumy ma być wykonana wykładzina metro
 • wymiary wykładziny
 • kolor
 • twardość
 • dane do wysyłki.

Na tej podstawie przygotowujemy kalkulację cenową. A po jej akceptacji bezzwłocznie przechodzimy do realizacji zamówienia, tak aby gotowy towar jak najszybciej znalazł się u klienta. Działamy szybko i profesjonalnie.