Skocz do treści

Płyty gumowe bez przekładek

Płyty gumowe bez przekładek oraz arkusze gumy niezbrojone. Sprzedaż na pełne rolki lub z metra. Szybka dostawa w całej Polsce. Płyta gumowa bezprzekładkowa.

 

płyty gumowe bez przekładek

 

Gumy techniczne są szeroko stosowane w wielu rozwiązaniach przemysłowych. Ze względu na ich wszechstronne wykorzystanie można je spotkać praktycznie w każdej branży.Dostępne są w różnych grubościach i formatach. Ich podstawowy kolor jest czarny, ale istnieje możliwość barwienia na kolor szary, beżowy, czerwony i niebieski.

 

Produkcja płyt gumowych

W naszej ofercie dostępne są gumy niezbrojone produkowane z różnego rodzaju mieszanek kauczukowych. Do dyspozycji naszych klientów mamy kilka mieszanek o innych właściwościach. Zależnie od tego z jakiej mieszanki producent płyt gumowych wulkanizuje płyty, można je wykorzystywać w określonych miejscach. Oferujemy poniższe typy mat gumowych przemysłowych:

  • guma SBR – standardowa płyta bez przekładki do typowych zastosowań
  • guma NBR – gumy olejowe mają podwyższona odporność na oleje, wykorzystywane są w miejscach gdzie dochodzi do częstego i długotrwałego kontaktu płyt z olejem
  • guma EPDM – odporna na temperaturę wyższą niż płyta SBR, jest odporna również na warunki atmosferyczne jak promienie słoneczne czy mróz
  • guma NR – są to gumy bez przekładek wykorzystywane w sytuacjach kiedy płyta ma kontakt z żywnością, zazwyczaj dostępne są w kolorze beżowym.

 

Wykładzina gumowa bez przekładki

Posiadamy również specjalną serię maty gumowe na posadzki. Te produkty doskonale sprawdzają się jako maty antypoślizgowe. Służą również do zabezpieczenia posadzki prze uszkodzeniami mechanicznymi oraz zabrudzeniem. Wykładziny gumowe można stosować zarówno w zakładach przemysłowych jak i windach, szatniach czy serwisach naprawczych. Prowadzimy ciągłą sprzedaż wykładzin:

– guma ryflowana (szeroki ryfel oraz wąski ryfel)

– guma pastylki – molet krążkowy.

 

Płyta gumowa bez przekładek gładka ile kosztuje ?

Nasze gumy oferujemy pod różnymi postaciami. Umożliwiamy zakup pełnych rolek o długości 5m i 10m, dostępne są również inne długości wulkanizowane na zamówienie. Istnieje możliwość zakupu gumy z rolki, na metry bieżące oraz na m2.

Prowadzimy również sprzedaż gładkie gumy pod wymiar (pasy gumowe, gumowe arkusze, podkłady z gumy, uszczelki itd.)  według indywidualnych wymagań klienta.

Dodatkowo dostarczamy także gotowe wyroby gumowe wycinane według specyfikacji klientów.

Ze względu na bardzo duże zróżnicowanie zamówień ceny ustalamy pod konkretne zapytanie. Obsługujemy klientów jednostkowych oraz realizujemy zamówienia cykliczne dla stałych odbiorców. Cennik płyt gumowych dostępny jest tylko na standardowe grubości oraz długości.

 

Gdzie można kupić gumę bez zbrojenia ?

Wszystkie produkty z naszej oferty dostarczamy naszym klientom na wskazany adres. Istnieje szansa samodzielnego odbioru w siedzibie firmy.

Każda mata gumowa podczas przygotowywania do transportu jest pakowana w bezpieczne materiały (folie, taśmy, kartony, palety), które świetnie zabezpieczają paczki w dostawie. Dzięki temu nasi klienci otrzymują swoje zamówienia nieuszkodzone. Dostawa kurierem pozwala na bezpieczne zakupy bez konieczności jeżdżenia i długotrwałego poszukiwania potrzebnych produktów. Standardowy czas dostawy to 1-3 dni zależnie od miejsca doręczenia.