Skocz do treści

Wykładzina gumowa ryflowana

Wykładzina gumowa ryflowana – szeroki zakres zastosowania, wysoka jakość, możliwość kupna na wymiar. Do wyboru ryfel wąski i ryfel szeroki. Zapraszamy. Sprawdź.

Wykładziny ryflowane są doskonałym rozwiązaniem w wielu sytuacjach. Ich niewątpliwym atutem są właściwości antypoślizgowe. Sprawia to, że ten rodzaj gumy można wykorzystywać np. jako wykładzinę na podłogę do przyczepki lub naczepy samochodu dostawczego – faktura materiału zapobiegnie przesuwaniu się przewożonych towarów – lub jako chodniki zabezpieczające przed poślizgnięciem się pracowników na stanowiskach pracy.

 

Gumy ryflowane

W swojej ofercie posiadamy wykładziny gumowe cienkie lub grube. Grubość wykładzin to: 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm oraz 10 mm. Do wyboru mamy gumy z ryflem wąskim i szerokim. Standardowe wymiary to 1200 x 10 000 mm. Na zapytanie istnieje możliwość cięcia na mniejsze formaty. Ponadto zaproponować możemy wykładziny wykonane z dwóch rodzajów mieszanek, czyli SBR oraz NBR. Poniżej przedstawimy krótkie charakterystyki tych materiałów.

wykładzina gumowa ryflowana

Właściwości wykładziny gumowej ryflowanej

Wykładziny ryflowane, jak już wcześniej wspomnieliśmy, występują w podstawowej wersji, czyli:

  •  SBR – guma ogólnego użytku to guma do zastosowań uniwersalnych, bardzo odporna na ścieranie czy uszkodzenia na powierzchni. Do stosowania w temperaturach od – 30°C do +70°C. Przeznaczona głównie do użytku wewnątrz pomieszczenia, jednak nie oznacza to, że chwilowe wystawienie jej na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych od razu spowoduje jej zniszczenie. Doskonała do zabezpieczenia posadzki w miejscach o dużym natężeniu ruchu.
  • NBR – guma olejoodporna to guma przeznaczona do zastosowań w miejscach narażonych na kontakt z substancjami ropopochodnym, zachowuje swoje doskonałe właściwości w kontakcie z ropą, olejami, naftą, smarami i wieloma innymi substancjami. Do użytku w temperaturach od – 30°C do +100°C. Doskonała jako podkład pod maszyny, z których wyciekają substancje olejowe (np. do zakładów produkcyjnych jako podkład pod wtryskarki).

 

Kolory wykładzin ryflowanych

Wykładzina ryflowana to nie tylko wykładzina w czarnym kolorze, którą najczęściej spotykamy w miejscach publicznych. W asortymencie naszego sklepu również wykładzina ryflowana w następujących kolorach:

  • szara wykładzina ryflowana
  • niebieska wykładzina ryflowana
  • czerwona wykładzina ryflowana
  • zielona wykładzina ryflowana
  • brązowa wykładzina ryflowana

Jak widać szeroki asortyment pozwala na dostosowanie koloru do danej aplikacji.

 

Wykładzina gumowa ryflowana – cena i sprzedaż

Cena wykładziny ryflowanej możliwa jest do poznania po złożeniu do nas zapytania mailowego na adres: biuro@cersil.pl oraz podaniu informacji, dotyczących interesującego Państwa produktu. Nasi pracownicy dokonają dla Państwa wyceny zamówienia, a wpływ na nią mają takie czynniki jak: rodzaj wykładziny (SBR czy NBR), ryfel wąski czy szeroki, kolor wykładziny, wymiary oraz grubość wykładziny. Ogromne znaczenie ma również ilość zamawianych produktów – bardzo często przy większych ilościach jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjny rabat. Jesteśmy również dostępni dla Państwa w dni powszednie pod numerem telefonu: 690 678 005. Zachęcamy do kontaktu oraz współpracy z naszą firmą.