Tuleje z tworzywa sztucznego

Tuleje z tworzywa sztucznego do obróbki CNC. W ciągłej sprzedaży rury z poliamidu, poliacetalu, teflonu i PEEKa. Sprawdź rozmiary i cennik produktów dostępnych z magazynu i robionych na wymiar. Szybka wysyłka na terenie całej Polski.

 

Oferujemy szeroki wybór tworzyw konstrukcyjnych. Nasz oferta zawiera rury w rozmiarach typowych oraz rury odlewane na zamówienie klienta według wskazanych wymiarów. Sprzedaż półfabrykatów prowadzimy w całej Polsce. Zamówienia dostarczamy na wskazany adres firmami kurierskimi. Realizacja zamówień z magazynu 24-48 godzin.

Tuleje z tworzywa sztucznego

 

 

 

Tuleje do toczenia

Szeroki wybór tulejek do toczenia. Sprawdź naszą ofertę:

 

Poza średnicami wskazanymi w tabelach rozmiarowych posiadamy możliwość dostarczenia rur do obróbki mechanicznej w wymiarach nietypowych. Oferta odlewania rur dotyczy tworzywa PA6. Maksymalna średnica rury to fi 1000/900 długość max 500mm.

 

Na zamówienie dostarczamy również gotowe części maszyn i urządzeń toczone z tworzyw konstrukcyjnych.

 

Z jakiego materiału wybrać tuleje do toczenia

Aby dobrać odpowiedni półfabrykat do obróbki należy ustalić temperatury pracy ( najniższą i najwyższą), określić odporność na ścieranie i mechaniczną, wskazać środowisko pracy (wilgotność, kontakt z kwasami, żywnością, olejami itd.). Jeśli nie wiecie Państwo z jakiego tworzywa tuleja spełni Państwa oczekiwania prosimy o kontakt. Oferujemy poniższe warianty

Do wyboru naszym klientom proponujemy następujące rodzaje tulejek:

  • trudnościeralne
  • samosmarowne
  • odporne na wysokie temperatury do 250 stopni Celsjusza
  • z wysoką stabilnością wymiarową
  • do kontaktu z agresywnymi mediami – kwasy
  • do kontaktu z żywnością

 

Tuleje z tworzywa sztucznego cennik

Cena tworzyw zależna jest od ich rodzaju. Posiadamy tworzywa sztuczne w postaci naturalnej oraz modyfikowanej różnymi dodatkami. Każda tuleja posiada odrębną cenę, która zależy od średnicy wewnętrznej i zewnętrznej oraz długości.

Przy zamawianiu prosimy pamiętać, że wszystkie produkty z naszej oferty są półwyrobami do obróbki na tokarkach i posiadają naddatki na rozmiarach. Zazwyczaj rury odlewane są w elipsę co znaczy, że ich średnica wewnętrzna przy kołnierzach (na końcu rury) jest z reguły niższa niż w środkowym odcinku.