Taśmy gumowe na wymiar

Oprócz standardowych płyt gumowych, nasza firma oferuje również taśmy gumowe wycinane tylko z najlepszej jakości płyt gumowych i przy zastosowaniu odpowiedniego sprzętu, który gwarantuje precyzję cięcia i najwyższą jakość wykończenia. Sprzedajemy taśmy gumowe wykonane z różnych mieszanek gum a także taśmy gumowe docięte na wymiar klienta. Prowadzimy sprzedaż internetową naszych produktów. W naszej firmie kierujemy się zasadą indywidualnego podejścia do klienta, dlatego każdy klient może liczyć na czas i fachową poradę naszych specjalistów. Również dokonujemy indywidualnej wyceny każdego zamówienia po zapoznaniu się z wymaganiami naszych klientów. Na cenę mają wpływ takie zmienne jak: rodzaj zastosowanej gumy, wymiary taśmy, ilość zamawianych sztuk, dodatkowe wzmocnienie a także adres dostawy. Wszystkie produkty dowozimy na wskazany adres na terenie całego kraju.

 

Taśmy gumowe cena i sprzedaż

 

Rodzaje taśm z gumy

Wykonujemy taśmy gumowe uszczelnijące z różnego rodzaju mieszanek gum, w zależności od ich dalszego przeznaczenia:

  • taśmy z gumy SBR – to taśmy idealne do ogólnego zastosowania. Są bardzo wytrzymałe, niezwykle odporne na ścieranie, przetarcia czy pęknięcia. Przeznaczone do pracy w temperaturach od -30°C do +70°C (wewnątrz pomieszczenia).
  • taśmy z gumy NBR – to taśmy specjalistyczne olejoodporne – do kontaktu z substancjami ropopochodnymi. Również bardzo odporne mechanicznie. Mogą być stosowane w temperaturach od -30°C do +100°C (wewnątrz pomieszczenia).
  • taśmy z gumy EPDM – to taśmy bardzo wytrzymałe i przystosowane do różnych warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz pomieszczenia. Poza tym wykazują takie same właściwości co gumy SBR. Dostosowane do temperatur od -40°C do +100°C.

Aby odpowiednio dobrać rodzaj taśmy z gumy, należy zastanowić się, jakie będzie jej docelowe zastosowanie. Ma to wpływ na bezawaryjność i długość użytkowania takiej taśmy. Dodatkowo każdą taśmę możemy wzmocnić przekładką tekstylną (jedną lub dwoma). Zapewni to jeszcze większą odporność mechaniczną w miejscach dużego obciążenia taśmy.

 

Specyfikacja taśm gumowych

  • grubości – 1 mm, 1,5 mm, 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 15 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 40 mm, 50 mm
  • szerokość – 1200 mm
  • długość – 5000 mm, 10 000 mm lub na wymiar
  • twardość – od 40°Sh do 85°Sh (najpopularniejsze to 65°Sh)
  • wzmocnienie przekładkami – bez wzmocnienia lub 1 albo 2 przekładki
  • kolor – czarny

 

Taśmy z gumy na zamówienie. Taśmy uszczelniające

Oferujemy taśmy gumowe do uszczelniania w standardowych wymiarach a także taśmy gumowe na wymiar klienta. Ze względu na możliwość idealnego dopasowania taśmy zgodnie z miejscem jej przeznaczenia, taśmy z gumy znajdują szerokie zastosowanie jako: dywany na podłogę, maty gumowe na półki czy blaty warsztatowe, izolatory, podkłady pod maszyny amortyzujące drgania, taśmy transportowe i wiele innych. Wykonywaliśmy już wiele realizacji, chętnie zajmiemy się także Twoim nietypowym zleceniem. Zapraszamy serdecznie do współpracy. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.