Rolki do walcarek, zaginarek i giętarek

Rolki do walcarek, zaginarek i giętarek z wysokiej jakości tworzyw sztucznych,możliwość produkcji na wymiar.Wysokiej jakości materiały,precyzyjne wykonanie.

 

rolki do walcarek zaginarek i giętarek

 

Rolki są niezastąpionym elementem wielu urządzeń. Przy obecnym, bardzo szybkim rozwoju technologicznym rośnie zapotrzebowanie na części do maszyn w tym oczywiście na rolki. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo wykonane z najwyższej jakości materiałów. Możemy wykonać rolki w standardowych wymiarach oraz w wymiarach podanych przez klienta. Zajmujemy się produkcją seryjną, niemniej jednak jesteśmy w stanie wyprodukować mniejsze ilości elementów. Dysponujemy również wieloma rodzajami tworzyw, z których wykonujemy rolki.

 

Jakie materiały wybrać na rolki do walcarek, zaginarek i giętarek

 

Wszystkie rolki wykonujemy z najwyższej jakości tworzyw sztucznych konstrukcyjnych. Zastosowanie tego typu materiałów pozwala na otrzymanie finalnie produktu o dużej wytrzymałości. To z kolei przekłada się na dłuższą żywotność elementów z nich wykonanych. Jest to dla nas bardzo ważne, aby nasze rolki służyły jak najdłużej. Dla wszystkich producentów istotna jest ciągłość produkcji. Nikt nie lubi nieprzewidzianych postojów, zwłaszcza jeśli powodem są źle wykonane lub źle dobrane części. Takie nieprzewidziane i niepotrzebne awarie łączą się często z zatrzymaniem całej linii produkcyjnej. Dlatego kładziemy nacisk nie tylko na prawidłowo dobrany materiał, ale również na jakość wykonania.

Jakie materiały polecamy:

 

  • rolki z poliamidu to doskonała odporność na ścieranie, bardzo dobre właściwości ślizgowe oraz wyjątkowo wysoka wytrzymałość mechaniczna. Poliamid posiada właściwości tłumienia drgań. Jest on twardy i sztywny, posiada dużą udarność. Jest odporny na uderzenia. Nie polecamy do zastosowań w środowisku wilgotnym ponieważ chłonie wodę.
  • rolki z poliacetalu są bardzo wytrzymałe mechanicznie tworzywo, twarde oraz sztywne. Dużym atutem tego materiału jest stabilność wymiarowa. POM nie absorbuje wody. Nawet w środowisku wilgotnym zachowuje stabilność wymiarową. Jest wytrzymały na rozciąganie. Właściwości ślizgowe tego materiału oraz jego ścieralność zachowuje się na wysokim poziomie. Materiał ten charakteryzuje niskie zużycie cierne. Można stosować go w przemyśle spożywczym.
  • rolki z polietylenu są dopuszczone do kontaktu z żywnością, można więc stosować je w przemyśle spożywczym. Posiadają świetne właściwości ślizgowe, są odporne chemicznie. Zachowują stabilność wymiarową nawet w wilgotnym środowisku. Materiał ten charakteryzuje się wysoką sztywnością i twardością. jest odporny na zużycie cierne.
  • rolki z teflonu są idealnym rozwiązaniem do pracy w podwyższonej temperaturze, nawet do 230°C. Materiał ten jest odporny na działanie szkodliwych substancji chemicznych. Wytrzymałość mechaniczna tego tworzywa nie jest wysoka, jest mnie twarde i sztywne tworzywo niż wyżej wymienione.

 

Do jakich maszyn i urządzeń można stosować nasze rolki

 

Nasze rolki można stosować w wielu maszynach, urządzeniach jak i pojazdach. Możemy bowiem wyprodukować również produkty o wymiarach niestandardowych. Niemniej jednak produkowaliśmy do takich maszyn jak:

  • rolki do BENDMARK PRO
  • rolki do AKOMAC APB 
  • rolki do SAHINLER
  • rolki do ZOPF
  • rolki do EROLINA
  • rolki do METALLKRAFT PRM

 

Produkcja na wymiar rolek do walcarek, zaginarek i giętarek

 

Jak już wyżej wspominaliśmy bez najmniejszego trudu i problemu możemy uruchomić produkcję na wymiar dla odpowiedniej ilości detali. W tym celu potrzebujemy od Państwa rysunek zawierający wymiary oraz nazwę materiału z jakiego rolki mają być wykonane. Na podstawie tych informacji będziemy mogli dokonać realnej wyceny. Prosimy o kontakt z naszym biurem handlowym biuro@cersil.pl

 

Cena i dostępność rolek do maszyn i urządzeń

 

Cena uzależniona jest od kilku rzeczy – m.in. od rodzaju rolek, ich rozmiaru, ilości, dobranego materiału. Na podstawie tych informacji sporządzamy wyceny dla każdego klienta z osobna. Czas realizacji zamówień zależy od ilości realizowanych w danej chwili zamówień. Zawsze staramy się, aby był on możliwie najkrótszy.

Zamówiony towar dowozimy na adres wskazany przez klienta na terenie całej Polski.

 

Zapraszamy do współpracy

Rolki do walcarek, zaginarek i giętarek