Poliacetal cena

W swojej ofercie najlepszej jakości poliacetale – tworzywa o bardzo dobrych właściwościach mechanicznych. Płyty, pręty, tuleje. Sprawdź.

 

poliacetal cena

 

Poliacetale to jedne z najlepszych tworzyw sztucznych konstrukcyjnych dostępnych na rynku. Charakteryzują wieloma wyjątkowymi właściwościami, dzięki którym są bardzo pożądanym materiał, zwłaszcza do trudniejszych aplikacji. Dzięki temu tworzywo to jest jest stosowane w wielu branżach przemysłu. Ze względu na właściwości mechaniczne, tworzywo to jest bardzo często wykorzystywane do produkcji części maszyn. Ponadto elementy z POM mogą pracować w środowisku wilgotnym – w kontakcie z wodą oraz w kontakcie z substancjami chemicznymi. Poliacetal zwłaszcza chętnie pozyskiwany jest do produkcji kół zębatych, różnego rodzaju łożysk, elementów precyzyjnych.

Warto ponadto zwrócić uwagę, że poliacetal dzieli się na POM C – biały i czarny oraz POM H – biały o czarny.

 

Płyty z poliacetalu cennik

 

Poliacetal, jak już wspominaliśmy, to jedno z bardziej popularnych i pożądanych tworzyw na rynku. Wysoka jakość to cecha charakterystyczna tego materiału. Mimo tego, ceny płyt z POM są bardzo przystępne, biorąc pod uwagę, że jest to wydatek bardzo opłacalny, gdyż poliacetal odpowiednio stosowany, służy nam przez naprawdę długi czas. Ceny płyt są różne i zależne są od grubości, formatu, rodzaju POM-u oraz oczywiście wielkości zamówienia. Trudno w tym miejscu podać zatem jedną, konkretną cenę, obowiązującą przy każdym zamówieniu. Dzieje się tak dlatego, że każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Wielu z naszych klientów korzysta z możliwości zakupu części płyty, a w takiej sytuacji indywidualna wycena jest koniecznością. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem handlowym, w celu poznania wszystkich szczegółów.

 

Tuleje POM C białe cena

 

Należy zwrócić uwagę na fakt, że tuleje poliacetalowe produkowane są tylko z białego POM C. Podobnie jak w przypadku płyt na cenę tego asortymentu wpływa kilka czynników. Między innymi wielkość zamówienia, średnice tulei oraz rur. Przy tulejach również istnieje możliwość cięcia na wymiar. Aby poznać dokładną cenę do swojego zapytania, prosimy o kontakt z naszymi pracownikami – biuro@cersil. pl

 

Poliacetal cena wałki i pręty

 

Cena wałków i prętów z POM zależy, podobnie jak w przypadku płyt i tulei, od średnicy i długości wałka, wielkości całego zamówienie oraz od rodzaju poliacetalu. Prosimy o kontakt z naszym Biurem Handlowym w celu poznania szczegółów oferty.

 

Wszystkie zamówione towary dostarczamy naszym klientom pod wskazany przez nich adres za pośrednictwem firm kurierskich na terenie całego kraju.

 

Zapraszamy do współpracy.

Poliacetal POM C, POM H