Plandeki dla rolnictwa

Plandeki dla rolnictwa – najwyższej jakości plandeki do zakrycia lub osłony maszyn rolniczych, płodów rolnych. Plandeki standardowe oraz produkcja na wymiar.

plandeki dla rolnictwa

To, czym nakrywane są w gospodarstwie różnego rodzaju maszyny i urządzenia, a przede wszystkim płody rolne ma ogromne znaczenie. Nie warto inwestować ciężko zarobionych pieniędzy w cienkie i lekkie plandeki, które bardzo szybko ulegają zniszczeniu.

 

Plandeki dla rolnictwa – PCV

 

Bardzo mocne plandeki. Wytrzymałe na rozciąganie i rozrywanie. Materiał PCV wykazuje niskie chłonięcie wody, co dodatkowo ma wpływ na dłuższą żywotność plandeki. Dzięki temu też nie poddaje się pleśnieniu, wolniej chwyta brud. Z powodzeniem można powiedzieć, że jest to produkt wielosezonowy. Plandeki PCV, wykonane z polichlorku winylu, charakteryzują się wyższą wagą, przez co są nieco mniej mobilne – może to okazać się zaletą przy silnym wietrze.

 

Plandeki dla rolnictwa – PE

 

Doskonała ochrona przed deszczem, wiatrem, słońcem. Idealne rozwiązanie do okrywania, zasłaniania oraz zacieniania. Jedne z bardziej funkcjonalnych plandek dostępnych na rynku. Dysponujemy różnymi grubościami, dzięki temu z powodzeniem można wybrać odpowiednią plandekę do danego zastosowania. Z informacji, jakie uzyskujemy od naszych klientów, jasno wynika, że są to jedne z najbardziej niezawodnych plandek, spośród tych, które mieli okazję zastosować.

 

 

Plandeki dla rolnictwa zastosowanie

 

W każdym gospodarstwie rolnym prędzej czy później pojawia się potrzeba okrycia najróżniejszych rzeczy. Są to przecież maszyny i urządzenia rolnicze, stogi, płody rolne, ale również można w ten sposób zabezpieczyć np. drewnianą altankę na zimę jak i wiele innych przedmiotów.

Plandeki, które znajdują się w naszej ofercie wykonane są zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi normami. Oddając ten produkt w ręce naszych klientów, mamy pewność, że dostają oni towar w 100% rzetelnie wykonany z najwyższej jakości materiałów. Nasze plandeki, to gwarancja wielosezonowego użytkowania, a co za tym idzie oszczędność pieniędzy.

 

Cena plandek

 

Na wysokość ceny plandeki wpływa głównie to, z jakiego jest wykonana materiału oraz jej wymiar. Aby poznać szczegóły dotyczące oferty należy skontaktować się z naszymi pracownikami – odpowiedzą na pytania oraz przygotują wycenę.

 

Sprzedaż i dostawa plandeki dla rolnictwa

 

Cena plandek uzależniona jest od ich rodzaju. Bardzo często wykonujemy plandeki pod konkretne zamówienia, w związku z tym nie dysponujemy jednym obowiązującym cennikiem.

Zamówiony towar dowozimy na terenie całego kraju pod adres wskazany przez klienta.

 

Zapraszamy do współpracy

 

plandeki dla rolnictwa

 

Plandeki dla rolnictwa.