Wykładzina antypoślizgowa

Guma antypoślizgowa – gdzie ją stosować, jakie są jej rodzaje, ile kosztuje, jakie ma wymiary? Zadzwoń i sprawdź ofertę naszej firmy.

 

Wykładzina-antyoslizgowa

 

W ofercie naszej firmy znajdują się również gumowe wykładziny antypoślizgowe. Te, które polecamy i sprzedajemy są w pełni polskim wyrobem, do produkcji, którego stosowane są tylko najwyższej jakości mieszanki kauczuku. Dzięki temu uzyskujemy pełnowartościowy produkt, który spełnia wszystkie normy dyktowane przepisami, ale który również jest powodem do radości i zadowolenia naszego i naszych klientów.

 

Gumy antypoślizgowe – sprawdź zastosowanie

 

Możliwości zastosowania wykładzin antypoślizgowych są bardzo szerokie. Zdarza nam się nam sprzedać tego rodzaju materiał, ponieważ klientowi zależy na efekcie wizualnym oraz estetycznym. Niemniej jednak pierwszym i podstawowym zastosowaniem tychże wykładzin jest zastosowanie antypoślizgowe. Dzięki specyficznym tłoczeniom na powierzchni, woda lub inne ciecze, które dostają się na posadzkę, są odprowadzane, tak aby użytkownicy nie chodzili po wodzie właśnie. Idealnym rozwiązaniem do takiego zastosowania jest wykładzina ryflowana, która posiada na swojej powierzchni rowki. Wykładziny antypoślizgowe są doskonałą alternatywą do wyłożenia posadzek w ciągach komunikacyjnych, w środkach transportu, jak np. autobusy, pociągi, tramwaje i inne. Ogólnie doskonale sprawdzają się wszędzie gdzie odbywa się duży ruch pieszych. Bardzo wielu naszych klientów stosuje takie wykładziny w transporcie, jako wyłożenie podłóg w naczepach, przyczepach itd. Zastosowanie tego typu wykładziny zapobiega przesuwaniu się towaru. W transporcie zwierząt także powszechnie używane są gumy antypoślizgowe. Materiał ten używany jest również do produkcji wycieraczek czy chodniczków stosowanych na stanowiskach pracy. Przepisy BHP wymagają, aby na określonych miejscach w zakładach przemysłowych znajdowały się takie podkłady na podłogach.

 

Zobacz jakie są rodzaje gumy przeciwpoślizgowej

 

Do najbardziej popularnych gum antypoślizgowych zalicza się ryfel oraz molet krążkowy / metro. 

wykladzina-antyposlizgowa-ryfel

 

Wykładzina gumowa antypoślizgowa typu ryfel – wykładzina z rowkami. Doskonale odprowadza wodę lub inne ciecze. Idealna do zastosowania zwłaszcza w przemyśle spożywczym,  głównie w mleczarniach czy przy produkcji napojów, alkoholu itd.

 

 

wykładzina-atyposlizgowa-metro

Wykładzina gumowa antypoślizgowa typu molet krążkowy / metro – wykładzina w krążki. Idealna w transporcie jako zabezpieczenie przed przesuwaniem się towarów, a także pozwalająca bezpiecznie i stabilnie przemieszczać się ludziom. Bardzo często stosowana jako wykładzina na posadzkę w warsztatach, garażach, na lotniskach itd. W zasadzie w każdym miejscu możną ją zastosować.

 

 

Warto wspomnieć, iż oba te rodzaje gumy występują w dwóch wersjach, czyli jako SBR oraz NBR. Do grupy gum SBR zaliczamy wszystkie gumy ogólnego zastosowania, trudnościeralne, bardzo mocne i wytrzymałe. Gumy NBR posiadają wszystkie właściwości typowe dla SBR, ale dodatkowo atutem ich zwiększona odporność na substancje niszczące i przyśpieszające starzenie materiału, jak np. oleje, smary, substancje ropopochodne itd.

 

Wykładzina antypoślizgowa na wymiar

 

Standardowe rozmiary dla gum antypoślizgowych to dla gum ryflowanych 1200 x 10 000 mm oraz dla gum metro 1450 x 10 000 mm. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że nie każdy z naszych klientów potrzebuje pełne rolki. Dlatego włączyliśmy do swojej oferty możliwość docinania wykładzin na mniejsze formaty. Ważna informacja jest taka, że gumy zawsze rozcinane są pod konkretne zamówienia i do wymiarów podanych przez klienta. Bardzo wiele z osób współpracującymi z naszą firmą korzysta z tego typu rozwiązania.

Nasza firma posiada duże doświadczenie w sprzedaży materiałów gumowych. Od dawna zajmujemy się sprzedażą internetową. Dzięki temu docieramy w najodleglejsze zakątki Polski, a ofertę naszego sklepu można poznać w każdym momencie doby.

Charakterystyczne dla nas jest bardzo indywidualne podejście do klienta. Na naszej stronie celowo nie podajemy cen materiałów. Aby poznać ceny do interesującego Państwa materiału zachęcamy do kontaktu z naszym biurem handlowym –  biuro@cersil.pl  Nasi pracownicy mają do swojej dyspozycji cennik, niemniej na ostateczną cenę ma wpływ jeszcze kilka innych czynników, w tym m.in. wielkość zamówienia, rodzaj gumy, a także historia handlowa konkretnego klienta.

Wszystkie zakupione u nas towary wysyłamy najbardziej zaufanymi firmami kurierskimi w kraju, na adres, który podaje klient.

 

Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

Wykładzina antypoślizgowa