Wałki, walce, płyty, tuleje, detale z poliamidu PA 6

Pręty, płyty, rury i części maszyn z poliamidu PA 6. Zobacz naszą ofertę i wybierz najlepsze rozwiązanie. W ciągłej sprzedaży posiadamy szeroki wybór produktów z tecamidu, tecastu, boramidu, ertalonu i tarnamidu. ZADZWOŃ po szybką wycenę

 

Oferujemy bardzo szeroki zakres półproduktów z tworzywa konstrukcyjnego, które doskonale nadaje się do obróbki. Poliamid to zdecydowanie najpopularniejszy materiał, który jest najczęściej wybierany przez firmy zajmujące się produkcją części do maszyn i urządzeń.

Polecamy wyroby z poliamidu :

  • wałki, pręty, walce
  • rury
  • płyty (formatki, listwy, płaskowniki, ślizgi)
  • elementy obrabiane na wymiar według rysunków wykonawczych

Nasze produkty możemy dostarczyć w postaci produktów w rozmiarach typowych lub dociętych pod zamówienie. Dodatkowo na zlecenie dostarczamy gotowe precyzyjne części.

Towar dostarczamy na terenie całego kraju. Realizujemy zamówienie dla klientów cyklicznych oraz osób, które dokonują jednorazowych zakupów.

 

wyroby z poliamidu PA6

 

W przypadku jakichkolwiek pytań o tworzywa zapraszamy do kontaktu z działem techniczno-handlowym, który pomoże dobrać właściwy materiał pod konkretne zapotrzebowanie.

Posiadamy różne rodzaje poliamidu, który może znaleźć zastosowanie w odmiennych sytuacjach i z powodzeniem zastąpić droższe tworzywa.

 

Wyroby poliamidowe – jakie tworzywa wybrać ?

Zależnie od potrzeb oferujemy poliamidy jak niżej

Poliamid PA 6 wersja naturalna, niemodyfikowana kolor biały / kość słoniowa
Poliamid PA 66 wersja wzmocniona kolor biały
Poliamid PA66 GF30 wersja z dodatkiem włókna szklanego kolor czarny / antracytowy
Poliamid PA 6G poliamid odlewany, wersja naturalna kolor biały / kość słoniowa
Poliamid PA 6 + MoS2 wersja z dwusiarczkiem, niższa ścieralność kolor czarny
Poliamid PA 66 + MoS2 wersja z dwusiarczkiem, niższa ścieralność kolor czarny
Poliamid PA6G + MoS2 wersja z dwusiarczkiem, niższa ścieralność kolor czarny
Poliamid PA6G + OLEJ wersja z olejem, lepsza odporność na ścieranie kolor zielony, żółty, czerwony
Poliamid PA6 + SMAR  wersja ze smarem / samosmarowny

 

Walce poliamidowe

To doskonałe tworzywa konstrukcyjne do toczenia i gwintowania, są powszechnie wykorzystywane w szerokim zakresie przez zakłady obróbki CNC. Każdy producent części z poliamidu zna ten materiał. Walec z poliamidu dostępy jest w szerokim zakresie średnic od fi 1 cm do fi 100 cm.

 

Cennik wyrobów poliamidowych

Wielu klientów zadaje pytanie za ile można kupić wałki poliamidowe, ile kosztuje tuleja z poliamidu lub jaka jest cena płyty z PA6 ? Ze względu na bardzo dużą różnorodność bardzo ciężko jest ustalić stałe ceny na wszystkie produkty dlatego wszystkie wyceny wykonywane są pod indywidualne zapytania ze strony klienta.

Oferujemy przede wszystkim gotowe detale obrabiane na zamówienie lub tworzywa sztuczne cięte na wymiar, dlatego zawsze wykonuje dokładne kalkulacje aby nasi klienci nie ponosili niepotrzebnych kosztów zakupu.

 

 

Sprawdź nasze pozostałe tworzywa: