Rękawy zrzutowe z PCV

Rękawy zrzutowe – świetne rozwiązanie zwłaszcza dla branży budowlanej. Wysokiej jakości tkanina 900 g / m2 gwarantuje odporność na szybkie zużycie. Zadzwoń.

rękawy zrzutowe z pcv

Rękawy zrzutowe, które proponuje nasza firma, to przede wszystkim bezpieczeństwo, przy transporcie – zrzucaniu gruzu, betonu czy innych materiałów budowlanych niewielkich gabarytów.

Dzięki zastosowaniu rękawów zrzutowych dbamy również o bezpieczeństwo pracowników. Niwelujemy ryzyko zaprószenia oczu czy zrzucenia na pracownika np.ciężkiego kawałka gruzu.

 

Parametry techniczne rękawów zrzutowych 900 g / m2

 

  • gramatura 900 g / m2
  • tkanina plandekowa PCV – polichlorek winylu – tkanina lakierowana dwustronnie
  • długość wg zapotrzebowania klienta
  • szerokość wg zapotrzebowania klienta
  • kilka kolorów do wyboru, m.in. czerwony, zielony, niebieski, pomarańczowy, biały, żółty, czarny

 

Zastosowanie rękawów zrzutowych z PCV 900 g / m2

 

Podstawowym i najczęstszym zastosowaniem rękawów zrzutowych jest stosowanie ich w branży budowlanej. Przeznacza się je do bezpiecznego zrzutu np. gruzu, betonu, piachu czy innych materiałów budowlanych. Nie polecamy stosowania takich rękawów do transportu elementów metalowych z ostrymi krawędziami czy w ogóle metalu, gdyż istnieje możliwość uszkodzenia – przecięcia rękawa.

Rękawy zrzutowe znajdują również zastosowanie w innych branżach. Coraz częściej kupowane są przez producentów nawozów, pasz, elewatory czy po prostu gospodarstwa rolne. Zastosowanie takich rękawów znacznie ułatwia transport materiałów sypkich jak np. pasze i ich komponenty, zboża, ziarno kukurydzy czy nawozy.

 

Rękawy zrzutowe z PCV na wymiar

 

Ze względu na specyfikę zastosowania, potrzebne są różne wymiary rękawów. Bez problemu możemy dostarczyć rękawy w szerokości i długości wg konkretnej specyfikacji klienta. Aby poznać cenę, prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym i o podanie dokładnych wymiarów i koloru rękawa.

 

 

Produkcja i sprzedaż rękawów transportowych z PCV

 

Nasza firma od dawna specjalizuje się w materiałach plandekowych. Bez problemu jesteśmy w stanie dostarczyć rękawy w wymiarze dostosowanym do potrzeb naszych klientów. Czas realizacji uzależniony jest głównie od wielkości zamówienia oraz od ilości aktualnie obrabianych zleceń. Na ogół są to 3 – 4 dni robocze.

Zamówione rękawy dostarczmy w umówionym terminie na terenie całego kraju pod wskazany przez klienta adres.