Produkcja wykładzin gumowych

Produkcja wykładzin gumowych zawsze powinna odbywać się przy wykorzystaniu najlepszych surowców, przy użyciu najnowszej technologii oraz zachowaniu najwyższych standardów. Dlatego właśnie oferujemy Państwu produkty tylko najwyższej jakości, wykonane z najlepszej jakości mieszanek kauczuku. Nasi klienci do wyboru mają wykładziny gumowe metro oraz ryfel wykonane z trzech różnych mieszanek kauczuku w zależności od ich docelowego zastosowania:

  • wykładziny z gumy SBR – to wykładzina wykonana z kauczuku butadienowo-styrenowego. To nasza uniwersalna wykładzina trudnościeralna, bardzo wytrzymała mechanicznie a przy tym elastyczna. Idealna do pracy w środowisku obojętnym, odporna na wilgoć. Do stosowania wewnątrz pomieszczenia.
  • wykładziny z gumy NBR – to wykładzina wykonana z kauczuku butadienowo-akrylonitrylowego. Jest to wykładzina gumowa olejoodporna – do stosowania w bardziej wymagających miejscach narażonych na kontakt z substancjami ropopochodnymi. Posiada właściwości mechaniczne takie jak uniwersalna wykładzina SBR.
  • wykładziny z gumy EPDM – to wykładzina wykonana z kauczuku etokylenowo-propylenowo-dienowego. Jest to wykładzina przystosowana do użytkowania na zewnątrz pomieszczenia, jest odporna na działanie warunków atmosferycznych, promieniowanie ultrafioletowe oraz starzenie cieplne. Również posiada takie same właściwości mechaniczne jak wykładzina SBR.Produkcja wykładzin gumowych

 

Producent wykładzin gumowych jakiego wybrać ?

Wyrobami gumowymi zajmujemy się od wielu lat i wiemy, jakie produkty spełniają oczekiwania naszych klientów – tylko te najlepsze. Jednak nie każdy producent wykładzin gumowych oferuje wykładziny gumowe najlepszej jakości. My oferujemy tylko wykładziny gumowe spełniające najwyższe standardy jakościowe. W naszą pracę wkładamy serce i z takim podejściem również zajmujemy się klientami. Każdy klienta jest dla nas ważny, dlatego zawsze wsłuchujemy się w Państwa oczekiwania i wspólnie staramy się wybrać odpowiednie rozwiązanie. Służymy doradztwem w doborze odpowiedniego produktu. Działamy szybko i solidnie. Zapraszamy serdecznie do współpracy.

 

Wykładziny antypoślizgowe

Nasze wykładziny gumowe są niezwykle wytrzymałe, odporne na uszkodzenia, proste w montażu, łatwe do utrzymania w czystości ale przede wszystkim pełnią funkcję antypoślizgową. W stałej ofercie posiadamy dwa rodzaje wykładzin antypoślizgowych:

  • Wykładziny gumowe metro – to przede wszystkim idealne zabezpieczenie miejsca przed poślizgnięciem. Wykładzina metro ma moletowaną powierzchnię, czyli posiada nalane charakterystyczne kółka, spełniające funkcję antypoślizgową.
  • Wykładziny gumowe ryflowane – również podstawowym zadaniem tych wykładzin jest funkcja antypoślizgowa dzięki zastosowaniu na jej zewnętrznej stronie karbowanego kształtu w postaci rowków. Dodatkowo rowki umieszczone wzdłuż całej wykładziny ryflowanej, służą odprowadzaniu wody z jej powierzchni. W ofercie wykładziny gumowe z wąskim ryflem oraz wykładziny gumowe z szerokim ryflem.

 

Wykładzina gumowa cienka i gruba na sprzedaż

Gumowa wykładzina z rolki dostępna jest w następujących formatach:

  • Wykładziny gumowe metro – 1450 mm x 10 000 mm, o grubościach: 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm
  • Wykładziny gumowe ryflowane – 1200 mm x 10 000 mm, o grubościach: 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm.

Oczywiście na życzenie klienta możliwość zakupu wykładziny gumowej na metry (wykładzina gumowa z metra), dociętej pod indywidualny wymiar.

Prowadzimy sprzedaż internetową naszych wyrobów gumowych a wykładzinę gumową można zakupić bez wychodzenia z domu. Zamówienia można składać mailowo lub telefonicznie. Posiadamy bogato zaopatrzone magazyny, dlatego czas oczekiwania na zamówienie nie jest długi. Gotowy towar dostarczamy zawsze na wskazany adres we wcześniej ustalonym terminie.