Pręty tekstolitowe cena – ile kosztują wałki z tekstolitu

Zapraszamy do zakupu prętów tekstolitowych TcF, posiadamy pręty w standardowych wymiarach:

  • Średnice – od 20 mm do 200 mm
  • Długości – 1000 mm

Oczywiście oprócz typowych wymiarów, pręty z tekstolitu docinamy na konkretny wymiar klienta. Zamówienia zawsze wyceniane są przez naszych pracowników indywidulanie, przez wzgląd na różnorodność zamówień oraz specjalne życzenia naszych klientów.

Tekstolit TcF to jedno z najstarszych tworzyw konstrukcyjnych . Jest laminatem wytwarzanym za pomocą prasowania warstw tkaniny bawełnianej z żywicą fenolową. Dzięki temu jest to tworzywo wysoce odporne mechanicznie, bardzo odporne na ścieranie czy uderzenia. Może pracować w miejscach narażonych na działanie agresywnych środków chemicznych a także w wilgotnym środowisku – nie absorbuje wody, przez co zachowuje wysoką stabilność wymiarową. Jest też tworzywem doskonałym do dalszej obróbki oraz posiadającym bardzo dobre właściwości ślizgowe. Występuje w kolorze brązowym.

 

Sprzedaż prętów z tekstolitu

Zakup prętów z tekstolitu za pośrednictwem naszej firmy jest bardzo szybki i prosty. Nie musisz zastanawiać się już gdzie kupić pręty z tekstolitu. Możesz to zrobić bez wychodzenia z domu, gdyż prowadzimy sprzedaż internetową naszych produktów a zamówienia można do nas wysyłać mailowo lub składać je telefonicznie w dni powszednie w godzinach od 8 do 16. Działamy profesjonalnie i bezproblemowo – zamów u nas pręty z tekstolitu i sam się o tym przekonaj. Zapraszamy serdecznie.

 

Pręty tekstolitowe cena

 

 

Pręty z tekstolitu zastosowanie

Oferujemy pręty z tworzywa TcF do obróbki mechanicznej – jest to bardzo łatwe w obróbce tworzywo, przez co idealnie nadaje się do wiercenia, gwintowania, cięcia czy toczenia. Właśnie dlatego pręty z tekstolitu są chętnie wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu, zwłaszcza tam, gdzie panują bardzo trudne warunki pracy np. w przemyśle hutniczym, maszynowym czy elektrotechnicznym.

Prowadzimy sprzedaż półfabrykatów tworzyw konstrukcyjnych, które przeznaczone są do dalszej obróbki. Produkty posiadają naddatki produkcyjne zależne od ich rozmiarów katalogowych. Na powierzchni materiałów mogą również znajdować się rysy, zadrapania i inne ślady, które są naturalnym efektem produkcji.

Pręty tekstolitowe cena – zadzwoń i sprawdź cennik prętów