POM czarny przewodzący AH ELS

W swojej ofercie posiadamy specjalistyczne tworzywo przewodzące POM AH ELS. Przeznaczony do aplikacji, gdzie standardowe tworzywa nie spełniają określonych wymagań.

 

POM czarny przewodzący AH ELS

 

TECAFORM AH ELS blackwałki, pręty i płyty przeznaczone do pracy w trudnych warunkach środowiskowych, zwłaszcza zagrożonych wybuchem, np. w przemyśle chemicznym, w górnictwie, w rozlewniach gazu. Tworzywo to dzięki dodatkowi specjalnej odmiany węgla czarnego (sadzy) przewodzi elektrycznie.

Jakie wyjątkowe właściwości posiada POM przewodzący

 

POM AH ELS jest tworzywem charakteryzującym się wieloma bardzo dobrymi właściwościami. Głównym jego atutem jest przede wszystkim przewodnictwo elektryczne, którego nie wykazują zwykłe tworzywa. Poza tym jest to materiał bardzo wytrzymały mechanicznie, wykazuje dużą twardość i sztywność. Posiada doskonałe właściwości ślizgowe, jest odporny na zużycie poprzez nadmierne ścieranie. Wykazuje również odporność na działanie substancji chemicznych oraz rozpuszczalników. Kolejną ważną cechą jest POM jest bardzo niska absorpcja wody oraz możliwość pracy w środowisku wilgotnym – nie traci stabilności wymiarowej oraz nie puchnie w kontakcie z wilgocią.

 

POM AH ELS dostępność formatów

 

POM AH ELS dostępny jest w kilku wariantach. Są to płyty, pręty i wałki oraz na zamówienia istnieje możliwość produkcji tulei i rur. Płyty dostępne są w dużej gamie szerokości, podobnie pręty i wałki – posiadamy duży wybór średnic.

 

Formaty na wymiar

 

Przy zachowaniu minimum zakupowego, możemy bez problemu pociąć płyty lub pręty i wałki na mniejsze formaty, dopasowane do konkretnych potrzeb naszych klientów. Dysponujemy odpowiednim do tego celu sprzętem. Aby poznać szczegóły prosimy o kontakt biuro@cersil.pl

 

POM czarny przewodzący AH ELS gdzie stosować takie tworzywo

 

POM przewodzący, jako tworzywo specjalistyczne, można stosować w ekstremalnych warunkach pracy, zwłaszcza jeśli chodzi o strefy o podwyższonym ryzyku wybuchem lub w miejscach, gdzie absolutnie konieczne jest przewodnictwo elektryczne. Tworzywo to doskonale sprawdzi się  w branży górniczej, chemicznej, w elektryce i elektronice, w branży motoryzacyjnej i wielu innych.

 

Możliwość obróbki POM AH ELS czarny

 

Materiał ten, podobnie jak zwykły POM, bez problemu poddaje się procesowi obrabiania w celu nadania konkretnych i pożądanych kształtów elementów. Do obróbki POM-u przewodzącego nie są wymagane specjalistyczne i nowoczesne centra obróbcze, w zupełności wystarczą tokarki czy frezarki starszego typu.

POM przewodzący cena

 

Pewną zasadą naszej firmy jest indywidualne podejście do każdego zapytanie, które otrzymujemy. Oznacza to, że przy wycenie bierzemy pod uwagę wiele czynników – np. wielkość całego zamówienie, wielkość poszczególnych formatów, historię zakupową klienta. Dlatego każdorazowo warto zapytać o wycenę do swojego zapytania.

 

Sprzedaż i dostawa AH ELS przewodzącego

 

Aby otrzymać informacje o dostępności i cenie tworzywa należy skontaktować się z naszym działem handlowym biuro@cersil.pl  Nasi pracownicy przygotują wycenę oraz odpowiedzą na wszystkie pytania.

Zamówione towary dostarczamy na terenie całego kraju. Współpracujemy z doświadczonymi firmami kurierskimi, dzięki czemu wiemy, że przekazane do dostawy materiały dotrą do naszych klientów na czas.

 

Zapraszamy do kontaktu i współpracy

 

POM czarny przewodzący AH ELS