Poliamid cena

Oferujemy poliamid PA 6, PA 6.6 oraz poliami modyfikowany. Posiadamy wysokiej jakości tworzywa, produkowane z najwyższej jakości komponentów z zachowaniem wszystkich obowiązujący norm. Dzięki temu mamy gwarancję, iż w ręce naszych klientów trafia pełnowartościowy produkt.

poliamid cena

Nasza firma współpracuje tylko i wyłącznie z polskimi oraz niemieckimi producentami komponentów, półproduktów oraz półfabrykatów. Naszą misją jest oddanie w ręce naszych klientów tworzyw w sprawdzonej i wysokiej jakości. Na każdym kroku podkreślamy wysoką jakość sprzedawanych przez nas materiałów.

 

Poliamid, w każdej swojej postaci, jest bardzo pożądanym tworzywem. Jego popularność zdaje się nie słabnąć, a wręcz przeciwnie, stale przybywa zwolenników tego materiału. Warto zwrócić uwagę, że w swojej kategorii, jeśli chodzi o jakość jest to jedno z najbardziej korzystnych cenowo tworzyw. Tworzywo to posiada wiele właściwości, które sprawiają, że tylko ono może być zastosowane w konkretnej aplikacji. Charakteryzuje się niebywałą wytrzymałością mechaniczną. Jest twarde i bardzo mocne, dzięki czemu można je stosować w wielu aplikacjach wymagających użycia elementów i części odpornych np. na ścieranie. Dużym atutem jest również łatwość obróbki jaką poliami wykazuje. Aby uzyskać pożądany kształt wystarczą obrabiarki CNC nawet starszego typu, frezarki i tokarki. Nie ma potrzeby korzystania z nowoczesnym centrów obróbczych.

 

Cennik płyt poliamidowych

 

Podanie jednoznacznej ceny byłoby w tym miejscu bardzo trudne. Na ceny płyt z poliamidu składa się wiele czynników. Inne są ceny za kilogram produktu dla płyt najcieńszych inne dla najgrubszych. Ponadto dla większych zamówień doliczamy rabaty. Zwracamy zatem uwagę na wielkość zamówienia. Innym aspektem wyceny jest rodzaj poliamidu.  Każde zapytanie zatem rozpatrujemy indywidualnie oraz indywidualnie  ustalamy ceny. Aby poznać szczegóły prosimy o kontakt z naszym działem handlowym – biuro@cersil.pl

 

Wałki PA6 PA 6.6 ceny

 

Podobnie wygląda wycena zapytań wałków i prętów z PA6 i PA 6.6. Każdorazowa ustalamy cenę do konkretnego zapytania. Bierzemy pod uwagę wielkość zamówienia, rodzaj materiału oraz wymiary wałków i prętów. Dopiero na podstawie tych informacji możemy podać cenę do konkretnego produktu.

 

Ceny rur i tulei z poliamidu PA6

 

Aby poznać konkretną cenę do swojego zapytania, należy skontaktować się z naszym biurem handlowym. Ceny ustalamy w oparciu o informacje dotyczące zapytania. Musimy zatem wiedzieć jakie średnice są potrzebne, jaka długość tulei jest odpowiednia oraz poznać ilość sztuk. W oparciu o te dane przygotujemy dla Państwa wycenę.

 

Wszystkie zamówione towary wysyłamy za pośrednictwem firm transportowych na terenie całego kraju.

Zapraszamy do współpracy!