Płyty z tworzywa

Płyty z tworzywa – chętnie wykorzystywane przez wszystkich konstruktorów, łatwość obróbki, wysoka jakość materiału, szeroki wybór, bardzo dobre właściwości.

Płyty z tworzywa

Płyty z tworzywa są idealnym rozwiązaniem, aby pozyskiwać różnego rodzaju detale, idealnie dopasowane do aplikacji, w których mają pracować. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór płyt, zarówno jeśli chodzi o rodzaj / gatunek płyt, jak i ich grubość. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów dbamy o to, żeby nasza oferta ciągle się poszerzała, dając jeszcze większe możliwości wyboru.

 

Płyty z tworzywa właściwości

 

Właściwości płyt z tworzywa zależne są od rodzaju materiału z jakiego są wykonane.  W swojej ofercie posiadamy m.in. płyty z poliamidu PA6 oraz PA66, teflonu, poliacetalu POM C oraz POM H, z polipropylenu, z tekstolitu, z poliwęglanu, z PEEK, z PET oraz wiele innych. Jako jedna z niewielu firm na polskim rynku mamy tak szeroki wybór tworzyw, a nasze płyty wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, albowiem zależy nam na satysfakcji i zadowoleniu naszych klientów. Aby poznać szczegółowe informacje na temat danego materiału, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Plastikowe płyty z tworzywa zastosowanie

 

W obecnych czasach tworzywa sztuczne nazywane również tworzywami konstrukcyjnymi znajdują bardzo szerokie zastosowanie w wielu branżach przemysłu. Tego typu materiały cieszą stale rosnącą popularnością, gdyż często są świetną alternatywą dla metali. Ponadto charakteryzują się łatwością obróbki. Mimo że wydawać by się mogło, iż plastik jest materiałem łatwo ulegającym degradacji, w przypadku tworzyw konstrukcyjnych to się nie potwierdza. Albowiem właściwości fizyczne tego rodzaju materiału pozwalają na zastosowanie go w wielu aplikacjach, gdzie wymagana jest odporność na działanie szkodliwych czynników. Zaliczyć można do nich na przykład działanie środków chemicznych, temperatury, pracy w silnym obciążeniu mechanicznym.

 

Co można produkować z płyt z tworzyw

 

Z własnego doświadczenia, jak i z informacji docierających do nas z rynku, wiemy że płyty z tworzyw są doskonałym półfabrykatem do dalszej obróbki, ponieważ przy stosunkowo niskim nakładzie można uzyskać potrzebne detale. Łatwość obróbki to bez wątpienia jeden z największych atutów tego materiału. Wiele firm korzysta z takiego rozwiązań.

Jeżeli potrzebujecie Państwo płyty z tworzywa, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Gwarantujemy szybką wycenę, szybką realizację oraz szybką dostawę.

 

Ceny płyt z tworzywa

 

Na naszych stronach internetowych nie zamieszczamy ogólnych cenników. Tym bardziej, że w swojej ofercie posiadamy również cięcie na wymiar. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, przygotowując wyceny do konkretnych zapytań, które każdego dnia otrzymujemy od naszych klientów. Aby poznać cenę płyt, jakie Państwa interesują, prosimy o kontakt z naszym Biurem Handlowym. Nasi pracownice poproszą o wszystkie niezbędne informacje potrzebne do przygotowania wyceny, czyli rodzaj materiału, grubość, wielkość formatu oraz ilość. Na tej podstawie przygotujemy dokładną i rzetelną wycenę.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

 

płyty z tworzyw