Plandeki na obiekty sportowe

Plandeki na obiekty sportowe – idealne zabezpieczenie obiektów sportowych,sprzętu do ćwiczeń, skoczni i innych.Produkcja na wymiar, tkaniny najwyższej jakości.

Plandeki to wielkoformatowe okrycia, które są świetnym zabezpieczeniem przed czynnikami atmosferycznymi. Nasze plandeki wykonane są z najlepszych jakościowo, dostępnych na rynku tkanin. Przy prawidłowym użytkowaniu mogą służyć przez wiele lat.

plandeki na obiekty sportowe

Plandeki, które pełnią funkcję ochronną są bardzo popularnym i praktycznym rozwiązaniem w wielu gałęziach przemysłu, przy organizacji imprez kulturowych, do osłony obiektów sportowych jak i w gospodarstwie domowym. Funkcjonalność, dostępność i korzystna cena sprawiają, że zainteresowanie tego typu materiałem od wielu lat utrzymuje się na wysokim poziomie.

Plandeki na obiekty sportowe

Obiekty sportowe, to zazwyczaj miejsca, które nie są w całości użytkowane przez cały rok. Dobrze więc zabezpieczyć np. sprzęt do ćwiczeń siłowych, skocznie w dal, korty tenisowe, baseny i wiele innych w zależności od potrzeby. Zabezpieczone w ten sposób miejsca do gry lub zabawy daje pewność, że będą cieszyły długim użytkowaniem bez potrzeby częstych remontów.

Rodzaje plandek ochronnych na obiekty sportowe

Do ochrony obiektów sportowych przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych polecamy szczególnie dwa rodzaje plandek, które doskonale spełniają swoją rolę. Należą do nich plandeki PVC 650 g / m2 oraz PE 200.

Plandeki PCV 650 g / m2 na bieżnie, skocznie, korty

PCV 650 g  / m2 dostępny jest praktycznie we wszystkich podstawowych kolorach. Bardzo odporna na działanie warunków atmosferycznych. Bardzo odporna na rozciąganie i rozrywanie. Szeroki zakres odporności temperaturowej, od ok. -30°C do ok.  +70°C. Wodoodporne.

Plandeki PE 200 na obiekty sportowe

PE 200 dostępny w kilku kolorach – jasny siwy, niebieski, zielony. Są lżejsze niż plandeki PCV. Idealne do zasłaniania, osłaniania czy zacieniania. Prawidłowo użytkowane posłużą przez kilka sezonów. Wodoodporne.

Produkcja na wymiar plandeki ochronne na obiekty sportowe

W ofercie naszej firmy znajduje się możliwość produkcji i zakupu plandeki na wymiar. Jest to optymalne rozwiązanie dla wielu klientów. Kupując plandekę na wymiar mamy pewność, że będzie ona idealnie dopasowana oraz spełni swoją rolę. Aby uzyskać wycenę plandeki na wymiar, prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym.

 

Plandeki cena

 

Cena plandek zależy od ich wymiaru oraz materiału z jakiego są wykonane. Oczka przelotowe są w cenie. Skontaktuj się z nami w celu poznania szczegółowej wyceny do swojego zapytania.

 

PLANDEKI NA OBIEKTY SPORTOWE

 

Zapraszamy do współpracy.

 

Plandeki na obiekty sportowe