Plandeki z nadrukiem

Plandeki z nadrukiem – doskonała wizytówka bądź reklama Twojej firmy docierająca do wielu odbiorców w krótkim czasie. Profesjonalne wykonanie, wysoka jakość.

plandeki z nadrukiem

Plandeki z nadrukiem, to jednocześnie jedna z najtańszych form reklamy i co jeszcze raz podkreślamy, docierająca do ogromnej ilości odbiorców w jednej niemal chwili. To od Państwa kreatywności zależy jak będzie wyglądała Wasza reklama.

Plandeki reklamowe na wymiar

Możemy wykonać plandekę na konkretne Państwa zamówienie. Mamy tu na myśli zwłaszcza plandeki w nietypowych wymiarach dodatkowo oznaczone nadrukiem wg Państwa projektu. Tego typu rozwiązania nie pozostają niezauważone. Jako doskonały sposób promocji firmy cieszą się stale rosnącą popularnością. Coraz więcej firm docenia ten sposób promowania swoich usług i firm. Najczęściej są to plandeki służące jako nakrycie naczep samochodów czy namioty czy też banery reklamowe.

Jak zamówić plandekę reklamową z nadrukiem

Pierwszym krokiem do zamówienia plandeki z reklamą jest oczywiście kontakt z naszą firmą. Poprosimy Państwa o dokładne wymiary plandeki, projekt nadruku, kolor materiału, rodzaj materiału. Ważne są również informacje dotyczące samego wykonania nadruku – musimy ustalić sposób jego wykonania. Każdy szczegół musi być ustalony z klientem jeszcze przed rozpoczęciem produkcji. Zależy nam bowiem, aby finalnie otrzymany produkt, spełniał wszystkie oczekiwania naszych klientów i był gwarancją satysfakcji.

Sposoby wykonania nadruków na plandekach

Nadruk wykonujemy sposobem natryskowym. Może on być w formie „zwykłego” nadruku lub laminowany. Ten drugi rodzaj choć nieco droższy, jest jednak znacznie wytrzymalszy i odporniejszy na działanie czynników atmosferycznych.

Nasze realizacje z nadrukami

Dotychczas wykonane przez naszą firmę plandeki z nadrukami służyły do m.in.:

  • na ogródki piwne
  • plandeki na altanki
  • do okrycia piaskownic i zamontowanych na stałe zabawek na placach zabaw
  • plandeki na samochody
  • na obiekty sportowe
  • plandeki na baseny
  • wiele innych
Czas produkcji plandeki  reklamowej z nadrukiem

Czas realizacji zamówień dotyczących plandek reklamowych z nadrukiem jest uzależniony od rodzaju tego zamówienia. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby był to możliwie jak najkrótszy czas oczekiwania. Czas realizacji zamówienia zawsze jest ustalany z klientem.

Gotowe plandeki dowozimy pod wskazany przez klienta adres na terenie całej Polski.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Plandeki z nadrukiem.