Plandeki na wymiar

Plandeki na wymiar – plandeki PCV, plandeki PE, również w nietypowych wymiarach. Produkcja na nowoczesnych zgrzewarkach. Wysoka jakość. Sprawdź.

 

plandeki na wymiar

 

Od wielu lat dostarczamy plandeki do wielu polskich firm. Naszym znakiem rozpoznawczym jest wysoka jakość i precyzyjne wykonanie produktu. Z naszymi plandekami realizowano wiele różnych projektów – nabywane są nie tylko przez firmy transportowe czy gospodarstwa rolne, ale również przez sztaby kryzysowe czy organizatorów różnych imprez.

Plandeki na wymiar produkcja

 

W swojej ofercie posiadamy możliwość wykonania plandek pod konkretne zamówienie klienta. Należą do nich m.in. plandeki na piaskownice ( które są przecież w wielu rozmiarach ), plandeki na altanki, kotarki do odgrodzenia, plandeki służące do okrycia różnego rodzaju przedmiotów pozostających na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Klient decyduje również o kolorze plandeki, o tym z jakiego materiału ma być wykonana, czy ma posiadać okna itd.

 

Kilka kroków do zamówienie plandeki

 

Jeśli potrzebujecie Państwo plandeki na konkretny wymiar, należy zastanowić się nad

 

  • dokładnymi wymiarami
  • rodzajem materiału, kolorem, jego grubością
  • ustalić rodzaj i rozmieszczenie (rozkład) oczek plandekowych
  • ustalić potrzebę wgrzania okien, ich wielkość oraz ilość
  • ustalić czy na plandece mają znajdować się nadruku
  • ustalić czy na plandece mają znajdować inne dodatkowe elementy według swoich indywidualnych potrzeb

 

Nadruk na plandekach

 

Nasza firma dysponuje odpowiednim sprzętem do wykonania różnego rodzaju nadruków na plandekach. Nadruk wykonujemy metodą natryskową. Może to być nadruk laminowany lub nadruk zwykły. Nadruk laminowany jest nadrukiem trwalszym, posiada ponadto tę cechę, że podczas mycia nie ulega zniszczeniu.

 

Produkcja plandek 

 

Nasze plandeki produkowane są nowoczesną technologią klejenia na gorąco i takie plandeki posiadamy w swojej ofercie. Są one znaczne lżejsze i praktyczniejsze, a także tańsze niż plandeki wykonane tradycyjną metodą szycia. Ponadto obie metody produkcji plandek wymagają użycia innych materiałów. My, jako firma, stawiamy na plandeki PCV i PE.

 

Czas realizacji zamówień – plandeki na wymiar

 

Zawsze zależy nam na jak najszybszej realizacji wszystkich zamówień. Czas produkcji plandek uzależniony jest od wielkości zamówienia jak i samej złożoności zamówionej plandeki. Średnio czas realizacji zamówienia to 3 – 5 dni roboczych.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

Plandeki na wymiar.