Plandeki do altanki

Plandeki do altanki z wysokiej jakości materiałów, trwałe i wytrzymałe, wykonane na wymiar klienta. Doskonała ochrona przed wiatrem i deszczem. Zapraszamy.

 

plandeki na altanę

 

Zabudowy altanek wykonywane są z bardzo mocnych i estetycznych materiałów. Zawsze radzimy wybierać jak najlepsze jakościowo tkaniny, ponieważ plandeki do altanek powinny służyć nam co najmniej kilka sezonów. Warto zwrócić uwagę, iż zabudowa / plandeka wykonana z dobrze dobranych i wytrzymałych materiałów, nie musi być demontowana nawet na sezon jesienno zimowy. Korzyści płynące z zastosowania tego typu rozwiązania są wielorakie, ponieważ wiosną i latem plandeki doskonale ochronią przed silnym wiatrem czy deszczem użytkowników, a zimą zabezpieczają altankę przed degradacją spowodowaną wilgocią i niską temperaturą.

 

Zabudowa altanki na wymiar

 

Biorąc pod uwagę fakt, że altanki bardzo różnią się od siebie wyglądem i wielkością, nie ma innej możliwości, jak produkcja plandek na wymiar. Dzięki temu mamy pewność, że kupujemy dobrze dopasowaną plandekę, pasującą do naszej altanki. Oferujemy również możliwość wgrzania okien, co nada osłonie / zabudowie nie tylko bardzo eleganckiego wyglądu, ale da również dużo światła wewnątrz. Ścianki z oknem, to bardzo często stosowane rozwiązanie. Należy dokładnie zwymiarować „domek” i przesłać mailem wymiary  biuro@cersil.pl  Ważne, aby pamiętać zdejmując miarę, że należy mierzyć od lewej krawędzi lewej belki do prawej krawędzi prawej belki oraz dokładnie od od dołu do górnej krawędzi górnej belki. Dodatkową istnieje możliwość zamówienia plandek podwijanych do góry, że można podwijać je do góry – jest to zwłaszcza przydatne w upalne dni.

 

Plandeka na altanki, wycena i sprzedaż

 

Do przygotowanie wyceny musimy otrzymać wszystkie niezbędne informacje, jak np. wymiary czy rodzaj tkaniny. Na podstawie tych informacji przygotujemy ofertę, jeśli zostanie ona zaakceptowana, zlecimy zamówienie do produkcji.

 

Jak zamówić plandeki altankowe

 

 

Aby zamówić plandekę należy skontaktować się z naszym biurem handlowym – biuro@cersil.pl

Wszystkie zamówione towary dostarczamy na wskazany przez klienta adres na terenie całego kraju.

 

Na co zwrócić szczególną uwagę zamawiając plandekę – zabudowę altanki

 

Naszym zdaniem najważniejszym elementem powinna być wysoka wytrzymałość materiału – dobrej jakości materiał jest gwarancją kilkusezonowego użytkowania takiej plandeki. Szczególnie polecamy tkaninę PCV 650 g / m2 – jest to jeden z najwytrzymalszych materiałów przeznaczonych do produkcji plandek – wyjątkowo odporny na rozrywanie. Materiał ten posiada pewnego rodzaju powłokę lakieru na powierzchni, dzięki czemu nie przywiera do niego brud, nie rozwija się na nim pleśń, nie chłonie wilgoci. Materiał ten jest również odporny na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych, przede wszystkim promieniowania UV. Odporność temperaturowa mieści się  w granicach od ok. -30°C do pk. +70°C. Ponadto warto zwrócić uwagę na rodzaj materiału z jakiego materiału wykonuje się okna – my proponujemy materiał przeźroczysty również z PCV. Ważne jest również same wykonanie altanki. Tylko precyzyjnie i dokładnie wyprodukowane zabudowy dają możliwość użytkowania ich przez kilka sezonów.

Nasza firma przywiązuje dużą wagę do wysokiej jakości materiałów oraz precyzyjnego wykonania plandek. Bardzo zależy nam na satysfakcji naszych klientów, bo satysfakcja naszych klientów to jednocześnie nasza satysfakcja.

 

Cena plandek do altanki

 

Na cenę plandeki do altanki składa się się kilka czynników, głównie jednak jej wymiar oraz rodzaj materiału. Aby poznać dokładną wycenę prosimy o kontakt biuro@cersil.pl

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

plandeki do altanki

 

Plandeki do altanek