Płachty plandekowe

Płachty plandekowe – doskonałe zabezpieczenie do magazynów, hurtowni, hal przemysłowych. Szeroki wybór materiałów, produkcja na wymiar. Wysoka jakość.

 

płachty plandekowe

 

Wiele firm produkcyjnych, handlowych, usługowych, a także gospodarstw rolnych bardzo często potrzebuje zabezpieczeń w formie płacht. Jest to idealne rozwiązanie, gdy pojawia się potrzeba czasowego okrycia towaru. Płachty plandekowe, które posiadamy w swojej ofercie, to solidnie wykonane i spełniające swoje zadania okrycia. Nasze plandeki posiadają bardzo dobre właściwości techniczne. Można je stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

 

Co to są płachty plandekowe

 

Płachty plandekowe – plandeki, to właśnie płachty materiału, których zadaniem jest ochrona towarów przed zniszczeniem, przemoczeniem czy np. działaniem promieni słonecznych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

 

Jakie właściwości posiadają plandeki

 

Plandeki, które znajdują się w naszej ofercie, to mocne materiały charakteryzujące się wysoką wytrzymałością. Największym chyba ich atutem jest wodoodporność. Możemy więc być spokojni, że towar pozostający pod przykryciem nie przemoknie i nie ulegnie przez to degradacji. Co za tym idzie – skoro materiały te nie chłoną wody, to i nie ulegają działaniu pleśni. Są również odporne na działanie grzybów. Plandeki te jak najbardziej można również stosować na „wolnym powietrzu”. Promieniowanie UV nie powoduje przyśpieszonej degradacji. Należy wspomnieć, że materiał, o którym mowa charakteryzuje się niską wagą.

 

Do czego można stosować okrycia z plandeki

 

Okrycia z plandeki służą głównie jako zabezpieczenie towarów np. płodów rolnych w gospodarstwie. Ponadto okrywa się nimi towary do transportu, maszyny i urządzenia, aby uniknęły zbędnego zakurzenia się. Jest to również dobre rozwiązanie do odizolowania pewnych materiałów od otoczenia. Mamy tu na myśli np. nawozy czy kiszonkę z kukurydzy. Czasami tego typu plandeki są również stosowane jako przegrodzenie w halach produkcyjnych, usługowych.

 

W jaki sposób zabezpieczać towary przed zniszczeniem

 

Plandeki, o których mówimy, wyposażone są w oczka montażowe z rodzaju Steel Strong. Dzięki temu ich zamocowanie nie sprawia kłopotu. Poprawny montaż jest również gwarancją długiej żywotności plandeki. Dzięki temu nie jest np. szarpana przez wiatr. Oczka wykonane są ze stali ocynkowanej, dzięki czemu nie ulegają one korozji. Poprawnie użytkowana plandeka, posłuży nam przez kilka sezonów, a staranne umocowanie na pewno idealnie zabezpieczy nasze towary, maszyny czy płody rolne.

 

Płachty plandekowe – produkcja na wymiar

 

W naszej firmie można również kupić płachty okryciowe z plandeki w mniej standardowych wymiarach. Prosimy o kontakt z naszym działem handlowym w celu omówienia szczegółów. Możemy wykonać plandeki na konkretne zamówienie naszych klientów, wg ich potrzeb i specyfikacji.

 

Ile kosztuje m2 zabezpieczenia plandekowego

 

W tym miejscu nie ma możliwości, aby podać konkretną cenę za plandekę. Cena ta bowiem zależy od kilku aspektów, mianowicie np. od rodzaju zastosowanego materiału. Ale również od ilości zużytego materiału. Wyceny zawsze przygotowujemy pod konkretne zapytania. Każdy klient może liczyć u nas na indywidualne podejście.

 

Jak wysłać zapytanie i złożyć zamówienie

 

Na naszej stronie internetowej znajduje się kontakt do nas. Preferujemy kontakt mailowy. Możemy w takiej sytuacji w każdej chwili wrócić do wiadomości, aby zweryfikować pewne dane. Prosimy o informację na adres mailowy biuro@cersil.pl

 

Zamówione plandeki wysyłamy na terenie całego kraju pod wskazany przez klienta adres. Współpracujemy z najsolidniejszymi firmami kurierskimi. Realizacja zamówienia zależy od jego wielkości oraz od ilości aktualnie realizowanych wszystkich zamówień. Zazwyczaj są to 2 – 4 dni robocze.

 

płachty plandekowe