Okna foliowe do altanek

Okna foliowe do altanek – doskonała ochrona przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Bardzo dobra przeźroczystość. Wysokiej jakości materiał. Sprawdź naszą ofertę.

 

okna foliowe do altanek

 

Okna foliowe są doskonałym rozwiązaniem w sytuacji gdy potrzebujemy stworzyć okno ruchome, które ma służyć w określonym czasie. Najczęściej rozwiązania tego są szczególnie pożądane w okresie wczesnej wiosny lub jesiennym. Ale również podczas deszczowej pogody – deszcze i wiatr nie muszą być powodem, aby nie korzystać z altanki w ogrodzie.

Przeźroczyste osłony foliowe są idealnym rozwiązaniem dla wszelkiego rodzaju ogródków piwnych, kawiarni czy restauracji, które latem rozstawiają piękne altanki na zewnątrz budynków. Każdy właściciel posiadający obiekt rozstawiany sezonowo na wolnym powietrzu, posiada również zabezpieczenie w formie plandeki na altankę z foliowymi oknami. Jest to nieocenione wręcz zabezpieczenie.

 

 

Osłony przeciwwiatrowe przeźroczyste wykorzystywane w altankach – właściwości

 

Okna w plandekach wykonane są z wysokiej jakości folii. Folia jest odpowiedniej grubości, tak aby spełniała swoje przeznaczenie, nie ulegając szybkiej degradacji. Wytrzymałość temperaturowa folii okiennej do plandek jest również wysoka, ponieważ mieści się w granicach od ok. -40°C do ok. +80°C. Folie transparentne na okna, które posiadamy w swojej ofercie są odporne na rozciąganie, dzięki czemu nie ulegają łatwo rozerwaniu. Naszym zdaniem, największym atutem tego typu rozwiązania jest ponadsezonowość. Czyli tego typu plandeki mogą być rozłożone tak latem jak i zimą i nie ulegną z tego powodu przyśpieszonej degradacji. Ponadto w każdej chwili można takie plandeki z oknami złożyć / zwinąć i nie martwić się o to czy okna nie ulegną zniszczeniu, bowiem materiał, z którego są wykonane jest absolutnie do tego przystosowany. Wysokiej jakości komponenty stosowane do produkcji folii na okna przekładają się na wysoką jakość finalnego produktu.

Przeźroczystość okien foliowych jest wysoka, sięga ok. 90%.

 

 

Transparentne okna foliowe – szerokie możliwości zastosowania

 

Jeśli chodzi o zastosowanie okien foliowych stosowanych w plandekach, nie ma właściwie ograniczeń. Czyli tam gdzie można stosować plandekę, można zastosować i okno. Zapewne znajdą się głosy, że wszędzie jednak nie da się takiej plandeki rozłożyć i być może będzie to prawda. Niemniej jednak przy użyciu okien w plandekach, dzięki którym chcemy mieć światło dzienne w altance lub ochronę przed brzydką pogodą, przeszkód nie widzimy.

Zazwyczaj tego typu okna spotyka się w plandekach na altanki, ale tak naprawdę zastosowanie ich jest znacznie szersze.

Wspomniane już wyżej ogródki rozstawiane przy kawiarniach, pubach, restauracjach. Takie obiekty zawsze posiadają okna – nie może być inaczej. Plandeki zabezpieczające różnego rodzaju hale wystawowe, o ile wystawa odbywa się na świeżym powietrzu, hale handlowe czy po prostu targi, jarmarki lub inne podobne zastosowania. Okna foliowe są również koniecznym elementem, który stosuje się w wielkogabarytowych namiotach okolicznościowych – koncerty, wesela, przedstawienia. Również obiekty sportowe, np. basenu, boiska, lodowiska korzystają z tego typu rozwiązań. Można również w halach produkcyjnych spotkać przegrodzenia kotarowe z oknami foliowymi. Plandeki z oknami, to również doskonały pomysł na zabezpieczenie tarasu. 

 

Okna foliowe do altanek – największe atuty.

 

Doskonałe, innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu możemy, np. cieszyć się ze spotkania ze znajomymi i przebywać poza domem, nawet jeśli warunki pogodowe nie są zbyt sprzyjające. Wysoka przeźroczystość, duża odporność na wiatr, temperaturę, wilgoć – są gwarancją długiego użytkowania. Okna foliowe łatwo utrzymać w czystości. Zwijanie nie powoduje uszkodzeń. Możliwość korzystania z tego typu rozwiązań o każdej porze roku.

Najlepsze rozwiązania dla organizatorów imprez, eventów, targów, wystaw, posiadaczy altanek i wielu innych osób.

 

OKNA FOLIOWE DO ALTANEK

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – okna foliowe do altanek