Kotary z oknami foliowymi

Kotary plandekowe magazynowe z oknami na wymiar podany przez klienta. PCV 650 g / m2 bardzo wytrzymałe, dokładnie wykonane. Możliwość użytkowania przez kilka lat.

 

KOTARY plandekowe magazynowe z oknami

 

Kurtyny, kotary magazynowe są doskonałym rozwiązaniem, gdy zachodzi potrzeba przegrodzenia hali magazynowej lub produkcyjnej. Można również z użyciem takiej kotary plandekowej odgrodzić część hali / pomieszczenia. Uzyskujemy w ten sposób przestrzeń, którą można z powodzeniem wykorzystać do innych celów.

Wgrzanie okien w tego typu kotary plandekowe pozwala na „wpuszczenie” światła w odgrodzoną przestrzeń. Dodatkowo jest to także element estetyczny.

 

Kurtyny przesuwne z oknami

 

Kotary plandekowe magazynowe z oknami PCV 650 g/m2 – jedne z najmocniejszych plandek dostępnych na rynku. Prawidłowo użytkowane są gwarancją kilkuletniego użytkowania. Plandeki, które posiadamy w swojej ofercie wykonane są z wysokiej jakości tkanin. Metalowe elementy plandek czyli oczka czy osprzęt wykonane są ze stali ocynkowanej, dzięki czemu nie ulegają korozji, co z kolei przekłada na dłuższe bezawaryjne użytkowanie.

 

Plandeki foliowe zastosowanie

 

Kotary z oknami to uniwersalne i popularne rozwiązanie. Zakres zastosowania jest bardzo szeroki i tak naprawdę zależy tylko i wyłącznie od potrzeby co i gdzie należy odgrodzić czy zasłonić. Można stosować takie plandeki na halach produkcyjnych, w szklarniach, magazynach i innych pomieszczeniach w zależności od zaistniałej potrzeby. Plandeki / kotary PCV z oknami można stosować również na zewnątrz budynków. Materiał jakim jest PCV 650 g / m2 charakteryzuje się odpornością na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych.

 

Kotary z plandeki z oknami na wymiar

 

Oferta naszej firmy, to również plandeki na wymiar. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, możemy wyprodukować kotary ma konkretny wymiar odpowiadający klientowi. Jest to najlepsze rozwiązanie, które zawsze się sprawdza. Budynki produkcyjne czy usługowe, wysokość i szerokość odgrodzenia jest różna dla różnych klientów, dlatego najprostszym sposobem uzyskania kotary odpowiedniej dla siebie jest po prostu produkcja na wymiar.

Jeżeli potrzebujecie Państwo kotar plandekowych z oknem na wymiar, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym. Przygotujemy wycenę dla Państwa. Zamówiony towar dowozimy na wskazany adres podany przez klienta na terenie całego kraju.

 

Sprzedaż i cena kotary magazynowe

Oferujemy możliwość zamówienia pojedynczej sztuki lub większej ilości ścianek na całą zabudowę. Ceny kotar ustalamy na podstawie Państwa wymagań i rozmiarów. Cena kotary uzależniona jest przede wszystkim od jej szerokości i długości.

Na ceny wpływa również ilość sztuk zamawianych jednorazowo. Aby sprawdzić jaka jest cena plandeki za m2 prosimy o kontakt. Na wszystkie Państwa zapytania staramy się odpowiadać najszybciej jak to możliwe. Pracujemy dla Was w dni powszednie w godzinach od 8 do 16.

Zrealizowane zamówienie wysyłamy firmami przewozowymi we wcześniej umówionym terminie na wskazany adres.

Sprzedaż kotar i przegród

 

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży internetowej. Nie posiadamy tradycyjnych sklepów stacjonarnych, ale nie jesteśmy też tradycyjnym sklepem internetowym z koszykiem. Nasi klienci kontaktują się z nami mailowo lub telefonicznie i w ten sposób dokonujemy transakcji.

 

Zapraszamy do współpracy.

 

okna foliowe kotary