Jak zamówić właściwą plandekę

Każdego dnia otrzymujemy zapytania w jaki sposób zamówić właściwą plandekę, jaki wybrać materiał, czy plandeka będzie trwała w konkretnym zastosowaniu. Postaramy się po przybliżyć Państwu ten temat i pomóc w wyborze odpowiedniej plandeki. Przede wszystkim należy się zastanowić, do czego będzie użyta dana plandeka. Ma to ogromne znaczenie przy wyborze materiału, z którego plandeka zostanie wykonana. Oczywiście każda plandeka ma jeden najważniejszy cel, jakim jest zabezpieczenie, dlatego też wszystkie nasze plandeki są w 100% wodoodporne, odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne, bardzo wytrzymałe mechanicznie, odporne na rozerwania. Każda plandeka na życzenie klienta może zostać wyposażona w dodatkowe oczka wykonane ze stali nierdzewnej oraz paski do podwieszania. Posiadamy plandeki w szerokiej gamie kolorystycznej do wyboru klienta. Nasza firma oferuje zakup plandeki pod indywidualny wymiar klienta, jak również zapewnia szybką wycenę i projekt plandeki.

 

Jak zamówić właściwą plandekę

 

Plandeki na wymiar parametry

 • Szerokość – według życzenia klienta
 • Długość – według życzenia klienta
 • Ilość oczek – na zamówienie klienta
 • Kolor – biały, czarny, beżowy, brązowy, szary, niebieski, zielony, czerwony, żółty
 • Rodzaj materiału – PCV (polichlorek winylu), PCV (polichlorek winylu) trudnopalny, PCV (polichlorek winylu) z oknami foliowymi oraz PE (polietylen powlekany polipropylenem)

Materiały plandekowe rodzaje

W stałej ofercie posiadamy cztery rodzaje materiałów, z których wykonujemy nasze plandeki:

 • Plandeki PCV (polichlorek winylu) – to nasze najmocniejsze plandeki, które wykonujemy. Są to plandeki o gramaturze 650 g/m2, podwójnie gumowane, niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne. Oczywiście są to plandeki wodoodporne, odporne na pleśń a także na niekorzystne warunki atmosferyczne. Istnieje możliwość wykonania nadruku na takiej plandece, który jest niezwykle trwały.
 • Plandeki samogasnące – to nasze specjalistyczne plandeki trudnopalne, stosowane w miejscach narażonych na kontakt z ogniem (np. spawalnie, ślusarnie) – zapewnią bezpieczeństwo w takim miejscu pracy. Posiadają atest trudnopalności B2 Instytutu Techniki Budowlanej. Posiadają gramaturę 650g/m2, są podwójnie gumowane i bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne. Oczywiście są to plandeki wodoodporne, odporne na pleśń a także na niekorzystne warunki atmosferyczne. Istnieje możliwość wykonania nadruku na takiej plandece, który jest niezwykle trwały.
 • Plandeki z oknem – to nasze najbardziej popularne plandeki wybierane zarówno do altan przydomowych, jak również do ogródków piwnych czy ogródków przy restauracjach. Ramka takiej plandeki wykonana jest z materiału PCV o gramaturze 650 g/m2 (również z materiału samogasnącego), natomiast okno foliowe posiada podobną gramaturę, jest niezwykle wytrzymałe. Oczywiście są to plandeki wodoodporne, odporne na pleśń a także na niekorzystne warunki atmosferyczne. Całość wygląda bardzo estetycznie. Maksymalna wysokość okna foliowego wynosi 130 cm, szerokość okna natomiast bez ograniczeń.
 • Plandeki PE (polietylen powlekany polipropylenem) – to nasze najcieńsze i najlżejsze plandeki a zarazem bardzo wytrzymałe, o gramaturze 200 g/m2. Są to również plandeki wodoodporne, odporne na pleśń a także na niekorzystne warunki atmosferyczne. Najczęściej wykorzystywane są w celu szybkiego okrycia na przykład płodów rolnych, drewna czy towaru na palecie.

Sprzedaż plandek na wymiar

Prowadzimy sprzedaż plandek na wymiar na terenie całego kraju. Wykonujemy je zgodnie z życzeniem klienta, dlatego plandeka przez nas wykonana jest zawsze idealnie dopasowana do miejsca przeznaczenia. Wykonujemy nawet bardzo skomplikowane realizacje. Wystarczy wybrać materiał i kolor oraz podać wymiary lub przesłać na nasz adres mailowy rysunek, a my zajmiemy się realizacją Twojego projektu. W przypadku ceny, niestety nie jesteśmy w stanie podać ceny z góry. Wpływ na nią ma wiele szczegółów takich jak:

 • wymiary plandeki
 • materiał z którego wykonana będzie plandeka
 • kolor
 • dodatkowy osprzęt
 • ilość zamawianych sztuk
 • adres dostawy.

Dopiero po otrzymaniu tych wszystkich informacji możemy wycenić plandekę. W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z naszym biurem handlowym. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Zapraszamy do kontaktu i zakupu naszych plandek na wymiar.

 

jak zamówić plandekę