Jak korzystać z altanki przy złej pogodzie

Jak korzystać z altanki przy złej pogodzie – najlepszym i najłatwiejszym rozwiązaniem jest montaż zabudowy, która będzie ochroną przed wiatrem i deszczem.

 

Jak korzystać z altanki przy złej pogodzie

 

Sezon wiosenno – letni sprzyja częstemu przebywaniu na powietrzu. Jest to czas, kiedy cieszymy się piękną pogodą i spotkaniami z przyjaciółmi oraz rodziną. Wielu z nas posiada w swoich ogrodach piękne altanki, w których wygodnie można spędzić czas po dniu ciężkiej pracy, a także zorganizować spotkanie towarzyskie. Niestety pogoda bywa figlarna i nie raz krzyżuje plany na odpoczynek w altanie. Co zrobić, aby nie rezygnować z pobytu w ogrodzie nawet w deszczowy dzień? Zapraszamy do lektury poniższego artykułu.

 

Ścianki altankowe przeciwwiatrowe

 

Doświadczenie, które zdobywaliśmy na przestrzeni kilku ostatnich lat, wyraźnie nam pokazało, że w sytuacjach „awaryjnych” idealnie sprawdzają się zabudowy wykonane z plandek. Tego typu osłony doskonale chronią przed brzydką pogodą – nie przepuszczają bowiem wiatru i wody. Wielu z naszych klientów montuje takie ścianki przeciwwiatrowe na stałe. Staranne wykonanie oraz dobór ładnych materiałów, w tym wgrzanie okien, powoduje, że zamontowanie takiej plandeki na altanie dodaje jej eleganckiego wyglądu. Jest bardzo często stosowane rozwiązanie chroniące przed wiatrem. Każdej wiosny i lata sprzedajemy bardzo dużo plandek na altanki, co tylko dowodzi, że jest to rozwiązanie niemal idealne.

 

Okna do altanki zabezpieczające przed deszczem

 

Same ścianki są świetnym rozwiązaniem, niemniej nie przepuszczają one światła, dlatego rozsądnie jest choć w niektórych ściankach wgrzać okna, które zapewnią stały dopływ światła. W swojej ofercie posiadamy porządne okna z PCV, dzięki czemu wiemy, że ich jakość jest na wysokim poziomie – są one w pełni nieprzemakalne. Dodatkowo, poza podstawowymi funkcjami jak ochrona przed deszczem oraz dostarczanie światła do wewnątrz altanki, dodają one plandece altankowej ładnego wyglądu. Niemalże każdy nasz klient korzysta z tego typu rozwiązania.

 

Plandeki altankowe na wymiar

 

Plandeki altankowe to specyficzny rodzaj towaru ze względu na swoją ogromną różnorodność. W związku z tym nie tworzymy stanów magazynowych z takim asortymentem, a każdorazowo produkujemy wg wskazań klienta. Aby uzyskać dokładną wycenę, prosimy o kontakt z naszym biurem handlowym  biuro@cersil.pl

Do przygotowania wyceny niezbędne będą takie informacje jak dokładne wymiary oraz rodzaj materiału. Na podstawie tych danych uzyskają Państwo przygotowaną do indywidualnego zapytania ofertę. W naszej firmie wyceny każdorazowo przygotowywane są do konkretnych zapytań od klientów – praktycznie nie zdarzyło się nam produkować identycznych plandek do różnych klientów.

 

Jak zmierzyć altankę

 

Pobranie wymiarów z altanki nie jest trudne. Ważne, aby było zrobione dokładnie – dzięki temu plandeka będzie idealnie pasowała. Mierzenie zaczynamy od lewej strony – czyli od lewego brzegu lewej belki do prawego brzegu prawej belki. Następnie mierzymy wysokość altany od dołu do górnego brzegu górnej belki. Należy również zmierzyć szerokość samych belek, a także podać nam informację o ewentualnych wystających belkach. Wszystkie te informacje są niezbędne do prawidłowego przegotowania wyceny, a później do produkcji.

 

Jak korzystać z altanki przy złej pogodzie – zadzwoń do nas, mamy najlepsze rozwiązania!