Hurtownia płyt z tworzyw sztucznych

Hurtownia płyt z tworzyw sztucznych – szeroki wybór rodzajów tworzyw sztucznych, płyty we wszystkich wymiarach. Zamówienia jednostkowe oraz seryjne. Zadzwoń.

 

HURTOWNIA PŁYT Z TWORZYW SZTUCZNYCH

 

Nasza firma od wielu lat działa w branży tworzyw sztucznych. W tym okresie zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie, którym dzielimy się z naszymi klientami. Przez cały ten podnosiliśmy i nadal podnosimy poziom swojej wiedzy, na bieżąco śledząc nowości. Dbamy również o standardy obsługi klienta, ponieważ zadowolenie naszych klientów jest dla nas niezmiernie ważne. Realizujemy zamówienia jednostkowe jak i seryjne. Każdą ofertę staramy się przygotować uwzględniając indywidualne potrzeby klienta. Dzięki rozwiązaniom logistycznym, docieramy do klientów w całej Polsce.

Zaufało nam wiele firm z różnych branży przemysłu. Teraz czekamy na Ciebie!

 

Hurtownia płyt z tworzyw sztucznych – oferta

 

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo bardzo szeroki wybór płyt z tworzyw sztucznych konstrukcyjnych. Dysponujemy wieloma wymiarami płyt, w tym grubości – od 1 mm do nawet >100 mm.

 

W naszej hurtowni znaleźć można m.in. płyty z :
 • teflonu PTFE + teflonu modyfikowany
 • poliamidu PA6, PA66  + poliamid modyfikowany
 • poliacetal POM C, POM H, ELS
 • PEEK
 • poliwęglan PC
 • PVC
 • tekstolitu
 • polipropylenu PP
 • poliuretanu PUR
 • polietylenu PE 300, PE 500, PE 1000, AST
 • PET
 • inne

Płyty – półfabrykaty do dalszej obróbki

 

Płyty, które klienci znajdują w naszej ofercie to półfabrykaty do dalszej obróbki. Zawierają one pewne tolerancje wymiarowe, tak, aby finalnie otrzymany produkt posiadał np. grubość pożądaną przez klienta.

Niemalże wszystkie tworzywa sztuczne charakteryzują się łatwością obróbki. Dzięki temu nie ma konieczności korzystania tylko i wyłącznie z nowoczesnych centrów obróbczych. Często wystarcza frezarka.

 

Płyty z plastiku – cięcie na wymiar

 

Nasi klienci nie zawsze potrzebują płyty w całych wymiarach. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, docinamy płyty na takie formaty jakie są dla nich odpowiednie.

 

Ceny płyt z tworzyw sztucznych

 

Ceny płyt uzależnione są przede wszystkim od rodzaju tworzywa z jakiego są wykonane. Dodatkowo bierzemy pod uwagę wielkość płyt, a przede wszystkim wielkość zamówienia. Aby poznać wycenę do interesującego Państwa asortymentu, prosimy o kontakt z naszą hurtownią.

 

Sprzedaż internetowa tworzyw sztucznych konstrukcyjnych

 

Jesteśmy firmą z długim stażem w branży tworzyw sztucznych. Od wielu lat zdobywamy doświadczenia, dzięki któremu stale podnosimy poziom swojej wiedzy jak i jakość obsługi klienta. Naszym kanałem dystrybucji jest sprzedaż internetowa. Dlaczego akurat sprzedaż w internecie? Złożyło się na to kilka czynników. Jednym z nich możliwość dotarcia ze swoją ofertą do szerokiego grona odbiorców. Zależało nam, aby również osoby z mniejszych miejscowości miały możliwość zakupu materiałów specjalistycznych. Ponadto jest to bardzo wygodna forma kupna, bez tracenia czasu na jeżdżenie do sklepów czy hurtowni. Bez wychodzenia z domu czy biura można zapoznać się z ofertą, poprzez kontakt z nami otrzymać wycenę, aby finalnie dokonać zakupu. Zamówione towary dostarczamy na wskazany przez klienta adres. Współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi.

 

hurtownia płyt z tworzyw