Gumy ryflowane – gumy z rowkami

Gumy ryflowane – gumy z rowkami – wysokiej jakości materiał, zastosowania antypoślizgowe, ryfel wąski i szeroki. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

 

Gumy ryflowane - gumy z rowkami

 

Gumy z rowkami są świetnym rozwiązaniem w każdym miejscu, gdzie ważne jest zabezpieczenie antypoślizgowe. Doskonale sprawdzają się w miejscach, w których istnieje ryzyk rozlania się cieczy, co z kolei stwarzają ryzyko poślizgnięcia. W wielu zakładach pracy o zastosowaniu odpowiedniego zabezpieczenia posadzek mówią przepisy BHP.

 

Wykładzina gumowa, jaką oferujemy to wysokiej jakości guma, nie odkształca się, jest odporna na ściskanie, ścieranie i rozrywanie.

 

Ryflowana guma z rowkami właściwości

 

Wykładziny z rowkami dostępne są w kilku grubościach – od 1 mm do 6 mm. Standardowa rolka to 12 m2, czyli 1,2 x 10 m. W ofercie posiadamy gumy ryflowane o podwyższonej odporności na działanie olejów, smarów oraz substancji ropopochodnych, a także wykładziny trudnościeralne, odporne na zniszczenia. Oferujemy również mniejsze formaty, dostosowane do konkretnych wymagań naszych klientów. Jeśli nie potrzebują całej rolki, możemy wyciąć formaty według ich wymiarów. Gumy ryflowane charakteryzują się również łatwością montażu. Po odpowiednim dopasowaniu mat do powierzchni, można przymocować jej za pomocą kleju, który można nabyć w każdym markecie budowlanym. Do wyboru naszych klientów pozostaje również do wyboru opcja doboru ryfla, który może być węższy lub szerszy. Aby poznać wszystkie szczegóły, prosimy o kontakt z naszym biurem handlowym – biuro@cersil.pl

 

Sprzedaż mat gumowych na posadzki

 

Maty gumowe ryflowane są idealnym rozwiązaniem na posadzki, zwłaszcza w miejscach, gdzie potrzebne i niezbędne jest zabezpieczenie antypoślizgowe. Wielu z naszych klientów stosuje takie gumy w miejscach szczególnie narażonych na rozlewanie cieczy na podłogę, co grozi wypadkiem. Ponadto maty w rowki świetnie sprawdzają się  w środkach transportu czy to osobowego czy towarowego – w tym przypadku zapobiega przesuwaniu towarów. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami w celu dokonania zamówienia.

 

Jak zamówić maty gumowe ryflowane

 

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 pozostajemy do Państwa dyspozycji. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, pomożemy dobrać odpowiedni materiał, przygotujemy wycenę. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 690 678 005 lub mailem biuro@cersil.pl

 

Cena gum antypoślizgowych ryflowanych

 

W celu poznania ceny odpowiadającej konkretnemu zapytaniu, prosimy o kontakt z naszymi pracownikami biuro@cersil.pl lub kom. 690 678 005  W miarę możliwości jak najszybciej odpowiemy na wszystkie zapytanie, przygotujemy wycenę. Aby usprawnić przygotowywanie ofert, idealnie abyśmy mogli otrzymać od Państwa wszystkie informacje, tzn. wymiary gum, grubość oraz ilość. Dzięki temu możemy pracować jeszcze szybciej ku zadowoleniu naszych klientów.

 

Gumy ryflowane – gumy z rowkami – zadzwoń i zapytaj.

 

gumy ryflowane z rowkami