Guma z rowkami

Specjalistyczne wyroby gumowe do zastosowań przemysłowych oraz domowych. Gumy rowkowane z szerokim rowkiem oraz drobnym rowkiem. Wysoka odporność na ścieranie. Zobacz dalej

 

W ciągłej sprzedaży posiadamy gumy z rolki oraz arkusze, które są cięte na wymiar pod zamówienie. Nasze gumy znajdują szerokie zastosowanie jako gumy antypoślizgowe lub inaczej przeciwpoślizgowe.

 

Gumy rowkowane z rowkami

 

Gumy rowkowane rodzaje

Dysponujemy kilkoma rodzajami produktów, które są specjalnie dobrane i dopasowane do Państwa potrzeb. Wychodząc na przeciwko oczekiwaniom naszych klientów nasza oferta zawiera:

Gumy z wąskimi rowkami Guma z rowkami wąskimi

Płyty rowkowane są po długości. Długość standardowa to 10 metrów jednak na zamówienie możemy wykonać gumy o długości maksymalnej 15 metrów bieżących.

Dostępne grubości to 3mm, 4mm, 5mm. Na zamówienie dostępne również gumy 6mm oraz 8mm

 

Gumy z szerokimi rowkamiguma z rowkami

Te gumy występują w grubościach 3mm, 4mm, 5mm oraz 6mm.

Dostępne długości podobnie jak powyżej to 10 metrów oraz do 15 metrów – produkcja gumy na zamówienie. W standardzie dostępne w kolorze czarnym. Inny kolor do wykonania przy określonych minimach produkcyjnych.

 

Dodatkowo posiadamy również produkty w różnych typach pod konkretne wymagania.

TYP SBR – są to produkty o ogólnym, uniwersalnym przeznaczeniu.

TYP NBR –  gumy olejowe, odporne na większość olejów przemysłowych

TYP EPDM – ta guma ryflowana jest odporna na panujące warunki atmosferyczne oraz temperaturę wysoką i niską.

 

 

Sprzedaż wyrobów gumowych

Guma z rowkami to bardzo popularny produkt bardzo często wybierany przez naszych odbiorców. Doskonale nadaję się do zastosowań przemysłowych oraz w domu czy ogrodzie. Nasze produkty sprzedajemy w następujących formatach:

  • arkusze gumowe rowkowane
  • gumy z rowkami na metry kwadratowe
  • guma z rowkami z rolki
  • gumy cięte na wymiar

Oczywiście wszystkie Państwa potrzeby traktujemy bardzo elastycznie, stąd do każdego zapytania podchodzimy w sposób indywidualny dzięki czemu możemy wykonywać również gumy specjalistyczne według projektu. Co więcej ciągle wdrażamy nowe technologie co stale pozwala nam rozwijać się zgodnie z obowiązującymi trendami.

 

Ile kosztuje guma z rowkami

Ponieważ wykonujemy zlecenia pod zamówienie nie dysponujemy cennikiem na wszystkie nasze produkty. Cenniki gumy dostępny jest wyłącznie dla całych płyt gumowych. Natomiast ceny innych produktów ustalane są na zapytanie. Kierujemy się zasadą indywidualnego podejścia do klienta, dlatego każdego klienta obsługujemy dbając o każdy szczegół.

 

Sprzedaż guma ryflowana, wykładzina ryflowana – gdzie kupić gumy z rowkiem

Odpowiadając na pytanie jak zamówić gumę ryflowaną na posadzkę, informujemy że wystarczy zadzwonić do naszej firmy lub przesłać zamówienie mailem. Dla Państwa wygody nie ma obowiązku odbioru osobistego. Każde zamówienie dowieziemy na dowolny adres i w ustalonym wcześniej terminie. Współpracujemy tylko z zaufanymi firmami przewozowymi.

Zapraszamy do zakupu naszej gumy ryflowanej. Dołącz do grona zadowolonych klientów.

 

GUMA Z ROWKAMI