Folia przezroczysta do altan

Od kilku lat realizujemy zamówienia na folie przezroczyste na altanki. Są to zabudowy plandekowe wykonywane pod wymiar według specyfikacji przekazanej przez klienta. Posiadamy bardzo mocne folie najwyższej jakości, które są bardzo odporne na zniszczenia. Nasze produkty dostarczamy na terenie całego kraju. Wszystkie szczegóły ustalamy telefonicznie i mailowo. Nie musicie Państwo tracić czasu i pieniędzy na dojazd aby osobiście zamówić nasze produkty.

 

Folie przeźroczyste do altanek – dlaczego warto je wybrać

Niestety pogoda w dzisiejszych czasach jest coraz bardziej nieprzewidywalna. Każdy kto ma własny ogródek, a w nim altankę chce jak najdłużej cieszyć się wiosną i latem. W tym celu od kilku lat naszym klientom oferujemy zabudowy altankowe w postaci podnoszonych ścianek. Ścianki z oknem foliowym można rolować do góry i w pogodne dni cieszyć się z altanki bez zabudowy. Natomiast w przypadku niepogody można folie opuścić i nadal przebywać w altance.

 

folie przezroczyste do altan

 

 

Dlaczego warto wybrać folie na okna do altan Jak korzystać z altanki przy złej pogodzie

  • z altany można korzystać nawet podczas opadów deszcze
  • folie świetnie zabezpieczają przed mocnym wiatrem
  • zabudowa altanki jest idealną ochroną przed kurzem i innymi zabrudzeniami
  • w zimne dni folia przezroczysta do altan zatrzymuje ciepło w altance

 

 

Masz pytanie zadzwoń do nas

 

jak zabezpieczyć altankę na zimę

 

Folie do altan – produkcja, sprzedaż, cena, rozmiary

Folia przezroczysta do altan za każdym razem jest robiona na specjalne zamówienie. Wynika to z tego, że każdy z Państwa ma inną altankę. Stąd szerokość i długość folii jest zmienna. Dzięki temu, że wszystkie okna robione są na wymiar możemy dostarczyć zabudowy na każdą altankę czy taras.

Nasza oferta obejmuje również pozostały osprzęt niezbędny do montażu i użytkowania okien. A więc do zabudowy możemy również dołączyć niezbędną ilość chwytek montażowych oraz paski do podwieszenia.

Cena w tym wypadku kalkulowana jest osobno pod każde zamówienie. Prowadzimy dostawy i sprzedaż na terenie całej Polski i w krajach UE.

 

Zamów folie altankowe i ciesz się swoją altanką przez całe lato

 

 

Sprawdź jeśli Cię interesuje

Plandeki do altanki